برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

سرپرست تيم فوتبال صنعت نفت آبادان: پيروزي‌هاي‌مان نتيجه حفظ بازيكنان فصل قبل است / حتي تبريز هم مثل آبادان تماشاگر ندارد

احمد پارو گفت: اگر در تيم‌مان تغييراتي ايجاد كرده بوديم نمي‌توانستيم دردو بازي اول پيروز شويم.

سرپرست تيم فوتبال صنعت نفت آبادان ، در خصوص دومين پيروزي متوالي نفت در ليگ برتر اظهار كرد: خوشبختانه با توجه به زمان كمي كه براي آماده سازي خود داشتيم توانسته‌ايم نتايج خوبي را كسب كنيم.

پارو ادامه داد: در بازي مقابل سايپا نيز بازيكنان ما در همان ابتداي بازي توانستند دروازه حريف را باز كنند و در ادامه نيز بازي را كنترل كنند تا بازي را ببريم. البته سايپا نيز از تيم‌هاي خوب و جوان ليگ است و در اين بازي هم تيم دست و پا بسته‌اي نبود.

سرپرست نفت آبادان افزود: با توجه به اين كه تيمي تازه صعود كرده هستيم از نتايج به دست آمده راضي هستيم و حتي با گذشت زمان مي‌توانيم به هماهنگي بيشتر برسيم و در نظر داريم كه از تعطيلات اول ليگ براي اين كار استفاده كنيم.

پارو ارتباط با شرايط نفت پيش از شروع فصل و نتايجي كه تاكنون بدست آورده تصريح كرد: ما واقعا زمان زيادي براي آماده سازي تيم‌مان نداشتيم و پيش از شروع ليگ هم از سازمان ليگ درخواست كرده بوديم كه دو بازي اول ما را عقب بيندازند. اما به نظر من پيروزي‌هايي كه به دست آورديم نتيجه هماهنگي تيم‌مان بوده چرا كه ما اسكلت تيمي‌مان را از فصل قبل حفظ كرده‌ايم و مطمئنم كه اگر در تيم‌مان تغييراتي ايجاد كرده بوديم نمي‌توانستيم اين پيروزي‌ها را كسب كنيم.

سرپرست نفت آبادان همچنين در خصوص اينكه چرا بازي تيمش مقابل سايپا بدون تماشاگر برگزار شده خاطرنشان كرد: محروميت ما برمي‌گردد به بازي رفت پلي آف دسته يك مقابل داماش كه نماينده فدراسيون و بهروان، ناظر بازي گزارشي دادند و بعد ما را محروم كردند كه اصلا حق ما نبود چرا كه در آن بازي تماشاگران داماش فحاشي‌هاي سياسي و بسيار ركيكي مي‌كردند و با شعارهاي هماهنگ به ما توهين مي‌كردند اما با كمال تعجب شاهد بوديم كه فقط ما را محروم كردند. من نمي‌دانم چرا داماش را محروم نكردند و فكر مي‌كنم كه بهروان در اين كار دست داشت.

پارو اضافه كرد: به هر حال اين حكم كمي سختگيرانه بود و به اعتقاد من اين فرهنگ نادرستي است كه در همه ورزشگاه‌هاي كشور هست و باشگاه ما هم با اين فرهنگ موافق نيست اما بايد توجه كنيم كه تماشاگران ما از اقشار مختلف آبادان هستند و به نظر من حتي تبريز هم مثال آبادان تماشاگر ندارد.
تاریخ: 1389/5/11
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: