برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

رفتنم به تبريز اجباري بود!!

سرمربي تيم فوتبال استقلال اهواز گفت: صحبت كردن در خصوص مشكلات گذشته هيچ كمكي به من و تيم استقلال نمي‌كند؛ اميدوارم براي يك بار كه شده همه دست به دست هم بدهند و از اين تجربه تلخ درس بگيرند.

عبدالمجيد باقري‌نيا  در خصوص آخرين وضعيت آماده‌سازي تيم خود پيش از شروع رقابت‌هاي ليگ دسته يك باشگاه‌هاي كشور عنوان‌كرد: چهار روز از 170 بازيكن خوزستاني تست گرفتيم و از اين تعداد 25 بازيكن برتر را انتخاب كرديم.

وي ادامه داد: تست‌گيري ما مختص بازيكنان بومي استان بود و هيچ محدوديتي براي جذب بازيكن نداشتيم. حتي از بازيكنان تيم‌هاي محلات نيز تست گرفتيم.

باقري نيا با اشاره به اين‌كه در استان خوزستان هميشه استعدادهاي درخشان نهفته هستند، گفت: از اين 25 بازيكن منتخب، طي دو جلسه تست‌ مي‌گيريم و در نهايت حدود 12 بازيكن برتر را انتخاب مي‌كنيم و تمرينات خود را با آن‌ها آغاز مي‌كنيم.

وي ادامه داد: تيم 6 بازيكن ديگر از سال گذشته در اختيار دارد اما هنوز در تمرينات تيم حاضر نشده‌اند و نبود اين بازيكنان كار را در روزهاي آينده براي ما دشوار مي‌كند. تا شروع مسابقات زمان زيادي نداريم و بايد در اين زمان كوتاه تيم خود را آماده كنيم.

باقري نيا خاطرنشان كرد: من هميشه دوست داشتم در شهر خود نيز مربي‌گري كنم. اگر سال گذشته به تبريز رفتم به اجبار بود و من شهر خودم را به ساير استان‌ها ترجيح مي‌دهم. اميدوارم شرايط براي ما فراهم شود تا كارمان را درست انجام دهيم. براي تيم صاحب نامي مانند استقلال اهواز با اين همه هوادار، شايسته نيست كه در ليگ يك باقي بماند.
تاریخ: 1389/5/11
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: