برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

مكاني: در پارگي رباط من هيچ‌كس مقصر نيست

سوشا مكاني دروازه‌بان استيل‌آذين كه در دقيقه 13 بازي با پاس همدان مصدوم شد و روي برانكارد زمين مسابقه را ترك كرد پس از گرفتن MRI مشخص شد رباط خارجي پاره كرده است و حالا بايد چند ماه از ميادين دور باشد.

مكاني در اين خصوص مي‌گويد: «پس از گرفتن MRI مشخص شد رباط خارجي پاره كرده‌ام و نياز به عمل جراحي دارم. خيلي ناراحت هستم و مدام باخودم فكر و خيال مي‌كنم. اينهم از بدشانسي من بود. در اين رابطه حرف خاصي براي گفتن ندارم. فقط بايد بگويم هيچ كس در اين ماجرا مقصر نبود و تمام تقصيرها برگردن خودم است. تنها چيزي كه در حال حاضر اهميت دارد اين است كه روحيه خودم را حفظ كنم وهرچه زودتر دست به كار شوم تا سريعتر به مسابقات برگردم.»

او كه شايعه شده پيش از اين هم مشكل رباط خارجي داشته ماجرا را اينگونه شرح مي‌دهد: «دربازي دوستانه استيل‌آذين برابر آرمين تهران دچار آسيب‌ديدگي شدم و پايم پيچيد. در آن موقع احساس نمي‌كردم كه موضوع جدي باشد. يكي دو روز مانده به بازي هفته اول مقابل فولاد هم در تمرينات دچار مشكل شدم و در زانويم كمي احساس درد كردم. اين اتفاق هنگام ضربه زدن به توپ برايم افتاد. پس از اين از زانويم MRI‌ گرفتم كه به دليل تشخيص اشتباه پزشك بيمارستان اين اتفاق برايم افتاد. آن روز پس از گرفتن MRI‌ دكتر بيمارستان به من گفت كه مينيسك خارجي پايم آسيب‌ديده و مشكلي براي بازي كردن ندارم. در صحبتي كه با پزشك تيمم داشتم گفت اگر مينيسك تو آسيب‌ديده باشد مشكلي نداري و مي‌تواني در يك فرصت مناسب آندوسكوپي كني و بعد از يكي دو هفته دوباره برگردي اما در MRI‌ كه اينبار نزد يك پزشك فيزيوتراپ كاربلد گرفتم به من اعلام كرد مينيسك پايم به هيچ عنوان مشكلي نداشته و در مرتبه اول هم رباط خارجي پايم آسيب‌ديده بود. تمام اين ماجرا دست به دست هم داد تا اين اتفاق تلخ در بازي با پاس همدان براي من رخ دهد.»

سوشا مكاني براي جراحي روي رباط صليبي خود به احتمال فراوان به آلمان خواهد رفت: «براي انتخاب دكتر جراح وسواس خاصي دارم.در ايران چند دكتر خيلي خوب هستند كه مي‌توانند جراحي موفقي روي زانوي من داشته باشند. نظر خودم روي دكتر حيدريان است اما شنيدم كه او در ايران نيست و تا آخر مرداد هم باز نمي‌گردد. اگر اينطور باشد چون مي‌خواهم زودتر عمل كنم به احتمال فراوان به آلمان مي‌روم. البته در اين مورد بايد با مديريت باشگاه هم هماهنگ كنم و جلسه‌اي در اين رابطه داشته باشم. با بازيكناني مثل محسن خليلي، ميثاق معمارزاده و اميدرضا روانخواه هم كه سابقه جراحي رباط در آلمان را دارند و همچنين ساير بازيكناني كه چنين تجربه‌اي دارند مشورت خواهم كرد تا در مجموع بهترين تصميم را بگيرم.»
 

تاریخ: 1389/5/20
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: