برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

فکري: حسن روشن توقع دارد فرگوسن دستيار مظلومي شود!

حسن روشن پيشکسوت باشگاه استقلال در مصاحبه‌اي مدعي شد اگر مظلومي دستياران خوبي در کنار خود ندارد بايد در فکر تقويت نيمکت تيمش باشد. اين صحبت واکنش محمود فکري مربي جوان استقلال را در پي داشت.

فکري به خبرگزاري فوتبال ايران مي‌گويد: «نمي‌دانم آقاي روشن واقعا چنين حرفي زده‌اند يا خير اما اگر چنين صحبتي از قول ايشان مطرح شده باشد بايد بگويم مگر بهتاش فريبا، محمود فکري و حسين ترابپور را نمي‌شناسند. نمي‌دانم اين صحبت‌ها از کجا سرچشمه مي‌گيرد و با چه هدفي مطرح مي‌شود. شايد آقاي روشن توقع دارد که سرالکس فرگوسن به عنوان دستيار بايد کنار پرويز مظلومي بنشيند.»

او معتقد است انتقادهايي که اين روزها از استقلال مطرح مي شود هم او معتقد است زماني ارزش خواهد داشت که از روي منطق باشد: « از اينکه انتقاد باشد ناراحت نمي‌شويم. انتقاد هميشه هست اما مهم اين است که از روي منطق باشد. همانطور که پيش از اين ساير اعضاي کادر فني هم اشاره کردند استقلال باتوجه به اينکه ديرتر از ساير تيم‌ها تمريناتش را شروع کرد و تغييرات زيادي در ترکيب خود داشت نياز به زمان دارد تا هماهنگي شود. خودمان هم قبول داريم که استقلال هنوز به هماهنگي و آمادگي لازم نرسيده است اما اينکه توقع داشته باشيم در اين فاصله زماني کم اين مشکلات برطرف شود غير منطقي به نظر مي‌رسد. اگر هم مي‌خواهندن انتقاد کنند انتقاد آنها بايد از کسان ديگري باشد نه از کادر فني و کادر مديريت.»

البته فکري منظور خود از اشخاص ديگر را به وضوح بيان نمي‌کند. با اين وجود احتمالا منظور مربي استقلال کادر فني و مديريت استقلال است: « نمي‌خواهم اين موضوع را باز بکنم و حاشيه جديدي ايجاد شود. تا همين اندازه که اشاره کردم کافي است.»فکري در خصوص بازي با فولاد هم مي‌گويد: «بازي زياد خوبي نبود. در شروع عملکرد نسبتا قابل قبولي داشتيم اما بعد از زدن گل تيم ما يک دفعه خوابيد. نمي‌دانم دليل آن چه بود که بچه‌ها ناگهاني دوندگي و شادابي خود را از دست دادند. در ادامه هم حريف به گل رسيد و توانست بازي را از ما ببرد.»

 

تاریخ: 1389/5/20
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: