برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

سرمربي تيم ملي واليبال نوجوانان المپيك دانش آموزي در صورت استمرار رشد ورزش كشور را در پي خواهد داشت

ورزش. واليبال. آذربايجان غربي
اروميه - سرمربي تيم ملي نوجوانان در حاشيه برگزاري المپيك دانش آموزي در اروميه گفت: المپيك دانش آموزي در صورت استمرار رشد ورزش كشور را در پي خواهد داشت.

ناصر شهنازي روز دوشنبه در مصاحبه با خبرنگار ايرنا ابراز كرد: در صورتي كه المپيك دانش آموزي به صورت مستمر و سيستماتيك برگزار شود همه ساله شاهد كسب نتايج خوب از سوي بازيكنان رده‌هاي پايه و به طبع آن رده‌هاي بالاتر خواهيم بود .

او با اعلام اينكه اين رقابتها بايستي اهداف بلند مدتي را دنبال كند،اضافه كرد:اگر در برگزاري اين مسابقات به شرايط متفاوت بازيكنان در رشته‌هاي مختلف توجه شود مي‌توان به فدراسيونها نيز از نظر تغذيه تيمهاي ملي كمك كرد.

شهنازي استفاده از مربيان با تجربه فدراسيون و برگزاري اردوهاي آموزشي زير نظر اساتيد مجرب براي مربيان دانش آموزان را از جمله موارد ملزوم جهت پيشرفت در ورزش كشور عنوان كرد.

وي كه به تازگي به همراه نوجوانان كشور عنوان قهرماني جهان را به كشور به ارمغان آورده در خصوص چگونگي تحويل و آمادگي بازيكنان اين سنين خاطرنشان كرد:بزرگترين و مهمترين مشكل تيم ملي نوجوانان نداشتن تكنيك متناسب و به روز بازيكنان بود كه بايستي ساختار كهنه را به ساختار جديد تبديل كرده و آموزش را از نو براي ملي پوشان آغاز مي‌كرديم.

رقابتهاي واليبال اولين دوره المپيك دانش آموزي دهم لغايت هجدهم مرداد ماه جاري در اروميه برگزار مي‌شود .ك/‪۳‬

تاریخ: 1389/5/11
کلمات کلیدی: ، ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: