برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

قهرمانان چهار وزن مسابقات جودو المپياد ورزشي دانشجويان معرفي شدند

ورزش. ورزش دانشجويي. جودو
تهران - رقابت‌هاي جودو دهمين المپياد فرهنگي ورزشي دانشجويان پسر كشور در مازندران با شناخت نفرات برتر چهار وزن به پايان رسيد.

به گزارش روز دوشنبه ايرنا، مسابقات جودو به ميزباني دانشگاه مازندران در چهار وزن ‪ ۱۰۰، ۹۰، ۸۱‬و به اضافه ‪ ۱۰۰‬كيلو گرم برگزار شد.

در وزن ‪ ۸۱‬كيلو گرم، محمد گروهي از دانشگاه امام رضا، سيد محمد رضا سعيدي مدني از دانشگاه جامع علمي كاربردي و مسعود خورشيدي از دانشگاه تبريز به ترتيب مدال طلا، نقره و برنز را بر گردن آويختند.

همچنين در وزن ‪ ۹۰‬كيلو گرم، سيد مهدي حسيني جنگجو از دانشگاه سيستان و بلوچستان، محمد مهدي اختري از دانشگاه علم و صنعت به ترتيب اول و دوم شدند و محمد باقر چغايي از دانشگاه شيراز و حميد اماني از دانشگاه شهركرد به طور مشترك مقام سوم را بدست آوردند.

در وزن ‪ ۱۰۰‬كيلو گرم نيز مجتبي احمدي از دانشگاه شهيد بهشتي، محمد صفاري از دانشگاه جامع علمي و كاربردي و محمد سرحدي از دانشگاه سيستان و بلوچستان به ترتيب بر سكوي اول تا سوم ايستادند.

در وزن به اضافه ‪ ۱۰۰‬كيلوگرم، مسعود حسن زاده از دانشگاه مازندران مقام نخست را بدست آورد، رسول كلانتري از دانشگاه پيام نور دوم شد و مرتضي زنگنه از دانشگاه تهران به مقام سومي رسيد.

گفتني است اين رقابت‌ها در سه وزن ‪ ۶۶، ۶۰‬و ‪ ۷۳‬كيلو گرم باقيمانده پيگيري خواهد شد.

يادآور مي‌شود كه دهمين المپياد فرهنگي ورزشي دانشجويان سراسر كشور از چهارم ماه جاري آغاز شده و تا سيزدهم مردادماه به ميزباني دانشگاه مازندران (بابلسر)، دانشگاه صنعتي نوشيرواني بابل، دانشگاه علوم كشاورزي و منابع طبيعي ساري و دانشگاه غيرانتفاعي شمال (آمل) ادامه خواهد داشت.

در اين مسابقات ‪ ۱۷۲۳‬ورزشكار از ‪ ۷۸‬دانشگاه و موسسه آموزش عالي سراسر كشور در ‪ ۱۶‬رشته فوتبال، بسكتبال، فوتسال، هندبال، واليبال، تنيس روي ميز ، بدمينتون، شنا، كاراته، تكواندو، دو و ميداني، جودو، قايقراني، شطرنج و كشتي آزاد و فرنگي به مصاف يكديگر مي‌روند.تاریخ: 1389/5/11
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: