برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

مظلومي: تيمهاي ليگ برتري تا هفته پنجم بايد خود را پيدا كنند

ورزش. فوتبال. فوتبال
تهران - كارشناس فوتبال كشورمان گفت: اگر تيم‌هاي ليگ برتري تا هفته پنجم نتوانند به خواسته‌هاي خود دست يابند بايد در ساختار تيمي خود تجديد نظر كنند.

غلامحسين مظلومي روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا، افزود: با توجه به اين كه ليگ در ابتداي مسير خود قرار دارد و تيم‌ها نيز در شرايط نامساعدي از نظر فني و بدني هستند، طبيعي است كه هنوز نتوانسته اند انتظار هواداران فوتبال را برآورده كنند و بايد براي اين مهم فرصت داد.

وي ادامه داد: هنوز تيم‌ها در شرايط خوبي قرار نگرفته اند، بازيكنان حاضر در ليگ دهم نيز عملكرد خوبي را از خود به نمايش نگذاشته‌اند اما بايد واقع بين بود و اجازه داد با سپري شدن فرصت در فضايي آرام، تيم‌ها از اين شرايط خارج شوند.

كارشناش فوتبال كشورمان خاطر نشان كرد: تيم‌هاي استقلال و پرسپوليس و ساير تيم‌هاي مدعي دچار مشكلاتي از جمله عدم هماهنگي بين بازيكنان و مسايل فيزيكي خود هستند كه اين مساله در هفته آينده حل خواهد شد اما هواداران فوتبال و مديران باشگاه‌ها بايد به اين نفرات فرصت كافي را بدهند و در اين شرايط تنها راه چاره تصميم معقولانه همراه با درايت است.

مظلومي گفت: از ديگر تيم‌هايي كه مي‌توان از آن نام برد سپاهان اصفهان است چرا كه اميرقلعه نوعي نيز هنوز نتوانسته انتظاري را كه از وي و تيمش مي رود را برآورده كند اما مطمئن باشيد وي نيز در هفته‌هاي آينده در مسير صعودي گام برخواهد داشت.

وي در خصوص تيم‌هاي تازه راه يافته به ليگ برتر افزود: زماني كه تيم‌هاي بزرگ با ستاره‌هاي نامدار خود دچار مشكل مي‌شوند ديگر معلوم است تيم‌هايي مثل شهرداري تبريز و نفت تهران با چه مشكلات بزرگي دست و پنجه نرم مي كنند، بايد قانون در اين خصوص اصلاح شود و به اين تيم‌ها كه به ليگ برتر راه پيدا مي‌كنند فرصت كافي را براي جذب بازيكن و تمرينات بدن‌سازي داد تا دچار مشكل نشوند.

مظلومي در مورد عدم استقبال تماشاگران در دو هفته گذشته رقابت‌هاي ليگ برتر فوتبال ايران گفت: در اين خصوص هم بايد چاره انديشي شود، دانش آموزان بايد به صورت رايگان به ورزشگاه‌ها وارد شوند و براي دانشجويان نيز تخفيف‌هايي در نظر گرفت، بدون شك اگر اين چنين شود شاهد حضور هواداران در استاديوم‌ها خواهيم بود و ديگر نگراني از اين بابت نخواهيم داشت.

وي با اشاره به درخواست هميشگي طرفداران فوتبال براي ايجاد بستري مناسب براي رشد و توسعه اين رشته ورزشي گفت: بايد شرايطي فراهم شود تا افراد متخصص در همه زمينه‌ها در باشگاه‌هاي بزرگي چون استقلال و پرسپوليس مشغول به فعاليت شوند چرا كه با حضور افرادي دلسوز و با تجربه در اين دو باشگاه ، مي‌توان عقب افتادگي‌هاي فوتبال را جبران كرد.
تاریخ: 1389/5/11
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: