برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

سرپرست تيم ملي واليبال به خاطر گره‌اي كه در بازي با هند پيش آمد متعجب شديم

ورزش. واليبال. آذربايجان غربي
اروميه - سرپرست تيم ملي واليبال ، بازي هند و ايران را سخت تر از حد پيش بيني شده ارزيابي كرد و گفت: به خاطر گره‌اي كه در بازي پيش آمد متعجب شديم.

امير خوش خبر روز دوشنبه در مصاحبه اختصاصي با خبرنگار ايرنا افزود: علت اين كه بازي به گيم پنجم كشيده شد اين بود كه تيم هند از روش سنتي براي بازي استفاده مي‌كند در حالي كه بازيكنان ما بيشتر از روش مدرن استفاده مي كنند.

وي ادامه داد : با وجود بازي سخت مقابل هند ، امروز كادر فني بازيكنان را از لحاظ روحي كاملا آماده كرده اند.

خوش خبر ابراز كرد: امروز صبح نيز تمرينات خوبي را پشت سر گذاشتيم كه در آمادگي جسمي و روحي بازيكنان تاثير بسيار خوبي داشت.

او اظهار كرد: ظهر امروز بازيكنان در كلاس آناليز هم شركت خواهند كرد كه در اين كلاس‌ها نقاط ضعف و قوت تيم حريف و نيز نقاط ضعف تيم خودمان را بررسي خواهيم كرد تا به آمادگي ذهني كافي براي شركت در دومين ديدار خود در دومين دور رقباتهاي كاپ آسيا برسيم.

دومين دور رقابت‌هاي كاپ آسيا با شركت هشت تيم برتر آسيا و اقيانوسيه در سالن شش هزار نفري غدير اروميه برگزار مي‌شود..

در اين مسابقات تيم‌هاي ايران، هند، ژاپن، كره جنوبي، چين، استراليا، قزاقستان و چين تايپه به مدت شش روز به رقابت مي‌پردازند.

در نخستين روز مسابقات استراليا با نتيجه ‪ ۳‬بر ‪ ۰‬از سد قزاقستان گذشته، چين تايپه با نتيجه ‪ ۳‬بر ‪ ۰‬بازي را به چين واگذار كرد و كره جنوبي با نتيجه ‪ ۳‬بر ‪ ۲‬ژاپن را پشت سر گذاشت و ايران با نتيجه ‪۳‬بر ‪ ۲‬هند را مغلوب خود كرد.

امروز هم تيم ايران در مقابل چين تايپه صف آرايي خواهد كرد.تاریخ: 1389/5/11
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: