برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

پورغلامي: با بستن كناره‌ها سپاهان را كنترل كرديم:

فرهاد پورغلامي پس از تساوي بدون گل برابر سپاهان اظهار داشت: بازي در نيمه اول در اكثر دقايق در اختيار ما بود و بر توپ و ميدان تسلط داشتيم و البته چندين موقعيت مسلم گلزني را نيز با بي دقتي مهاجمان خود از دست داديم.

وي ادامه داد: بايد از همه بازيكنانم تشكر كنم كه كارهاي تاكتيكي كه از آنها خواسته بودم را به خوبي اجرا كردند و اجازه ندادند كه سپاهاني‌ها زياد صاحب توپ شوند.

پورغلامي در مورد هدف ملوان در اين فصل عنوان كرد: متاسفانه با بودجه كم كه داشتيم، نتوانستيم بازيكنان خوبي را جذب كنيم، اما از هفته اول با اين وجود براي رتبه تك رقمي مي‌جنگيم.

سرمربي ملوان در مورد محسن مسلمان، مهاجم اين تيم گفت: مسلمان بازيكن خوبي است و در صورت كناره گيري از حاشيه‌ها مي تواند مثمر ثمر باشد. در اردوي پيش از فصل كه در سرعين داشتيم هم قابليت‌هاي خود را نشان داد.

وي در مورد بودجه ملوان در فصل جاري گفت: كل بودجه ما در اين فصل نزديك به 4 ميليارد تومان است و با اين بودجه كم نبايد انتظار كار زيادي را داشت. ما به جز محسن مسلمان و محمد همرنگ ساير بازيكنان‌مان سرباز و از ليگ دسته اول هستند. البته بايد به اين موضوع هم توجه كرد كه ما يك تيم جوان و جنگنده هستيم.

سرمربي ملوان در مورد سيستم 4 دفاعي ملوان گفت: اعتقاد من به سيستم 4 دفاعي است و در اين بازي شيوه بازي مستقيم را در پيش گرفتيم. چون با اتخاذ اين سيستم راه نفوذ سپاهاني ها را از كناره ها بستيم و اجازه نداديم هافبك‌هاي آنها سانتر كنند. سپاهان با مهاجمان خوبي كه داشت در صورت سانتر از كناره‌ها مي توانست خطرناك باشد.

پور غلامي عنوان كرد: قلعه‌نويي در فصل گذشته نيز با سيستم نفوذ از كناره‌ها توانست قهرمان ايران شود.
تاریخ: 1389/5/11
موضوع: فوتبال
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: