برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

سرمربي تيم فوتبال صنعت مس: / مس قابليت حضور در جمع برترين ها را دارد

سرمربي تيم فوتبال صنعت مس ابراز اميدواري کرد تيمش با پيروزي در ديدار فردا برابر ذوب آهن شايستگي هاي خود را به خوبي نشان دهد.

"لوکا بوناچيچ" سرمربي تيم فوتبال صنعت مس در گفت و گو با خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا) منطقه کوير، در مورد ديدار حساس برابر ذوب آهن افزود: کسب پيروزي در ديدار فردا برايمان دور از دسترس نيست و با دستيابي به اين مهم به خوبي توانايي هاي خود را به اثبات خواهيم رساند.

وي تصريح کرد: علي رغم اينکه براي تيم ذوب آهن احترام زيادي قائلم اما بايد اين تيم را شکست دهيم.

بوناچيچ اظهار کرد: بايد در اين ديدار بهترين کيفيت کار خود را ارايه کنيم و با شناخت خوبي که از ذوب آهن دارم نسبت به پيروزي اميد زيادي داريم.

سرمربي تيم فوتبال صنعت مس بيان کرد: اين مسابقه ويژگي هاي خاص خودش را دارد، هر دو تيم به علت مسابقات متعدد خسته هستند، آنها از امتياز ميزباني بهره مي جويند، اما ما تمام تلاشمان را به کار مي گيريم تا در همان 90 دقيقه با دست پر از زمين خارج شويم، مطمئنم اگر کمي باهوش باشيم، مي توانيم با عبور از ذوب آهن همه را حيرت زده کنيم.

وي در مورد بازيکنان غايب تيم نيز خاطرنشان کرد: در ديدار مقابل ذوب آهن"حميد عزيز زاده" مانند گذشته به همراه تيم نيست، ضمن آنکه "حسين بابايي" نيز به علت مصدوميت در اين ديدار حضور ندارد.

انتهاي پيام

كد خبر: 8902-13367
تاریخ: 1389/2/21
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: