برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

عزيزمحمدي كوتاه نمي آيد

همانطور که کميته انضباطي حکم داده بازي پرسپوليس در ورزشگاه آزادي بدون تماشاگر خواهد بود. ضمن اينکه ديدار شهرداري تبريز و تراکتور سازي به دليل تخلفات طرفداران شهرداري تبريز در ديدار مقابل استقلال در هفته اول براساس حکم انضباطي بدون تماشاگر برگزار خواهد شد

رئيس سازمان ليگ در گفتگو با سايت رسمي فدراسيون فوتبال درباره مسائل اخير دو هفته گذشته ليگ برتر با اشاره به دلايل افت تماشاگر در رقابت هاي ليگ برتر گفت: «با توجه به اينکه امروز برخي از رسانه ها روي کاهش ميانگين تعداد تماشاگران بحث داشتند و آماري را هم ارائه کرده بودند و همچنين گران شدن قيمت بليط ها دليل اين اتفاق مي دانستند لازم است که چند نکته را يادآوري کنم.
 

جام حهاني عليه ليگ

با توجه به آخرين بازديد اي اف سي جام حهاني عليه ليگ وسازمان ليگ برتر و ارزيابي ها آنها از ليگ ما قيمت بليط ها براساس کارشناسي سازمان ليگ تاييد شده است البته من نه به عنوان رئيس سازمان ليگ بلکه به عنوان يک کارشناس بايد بگوييم که افزايش قيمت بليط ها مي تواند يکي از دلايل کاهش تماشاگران باشد اما مهمتر از اين است که مردم يک ماه بيننده جام جهاني فوتبال بودند و در روزهاي اول جام سه بازي به همراه بحث هاي کارشناسي ، نگاهي به گذشته جام جهاني و ويژه برنامه هاي زيادي که در اين باره تهيه شده بود و همچنين جرايد و سايت هاي اينترنتي با کيفيت خوبي اين رقابت ها را پوشش دادند که مي تواند باعث اشباع شدن طرفداران فوتبال شده باشد.»
 

از هفته چهارم بالا مي كشيم
عزيزمحمدي ادامه داد: «ضمن اينکه کيفيت بالاي رقابت هاي جام جهاني و کيفيت پايين هفته آغازين ليگ برتر و انجام بازي ها در وسط هفته مي تواند از دلايل کاهش تماشاگران باشد. البته بايد اين نکته را به ياد داشته باشيم که فعلا در آغاز ليگ قرار داريم من تضمين مي کنم که از هفته چهارم به بعد و با آغاز ماه مبارک رمضان و برگزاري بازيهاي زير نور ديدار تماشاگران افزايش چشمگيري خواهد يافت. »

محروميتها به قوت خود باقي است

رئيس سازمان ليگ درباره شايعه لغو حکم کميته انضباطي مبني بر بدون تماشاگر بودن ديدار پرسپوليس با سايپا گفت: «اين حرف ها شايعه است و همانطور که کميته انضباطي حکم داده اين بدون تماشاگر خواهد بود. ضمن اينکه ديدار شهرداري تبريز و تراکتور سازي به دليل تخلفات طرفداران شهرداري تبريز در ديدار مقابل استقلال در هفته اول براساس حکم انضباطي بدون تماشاگر برگزار خواهد شد . ضمن اينکه بازي هفته چهارم تراکتورسازي در مقابل پاس همدان براساس حکم کميته انضباطي بدون تماشاگر برگزار خواهد شد.»

اعتراضي نداشته ايم
عزيز محمدي درباره اعتراض به توپ رقابت هاي ليگ برتر گفت: «تاکنون دو باشگاه فقط به اين توپ اعتراض کردند و ما هم آن را چک کرديم و براساس استانداردهاي فيفا توپ رقابت هاي ليگ برتر هيچ مشکلي ندارد. تازه اکثر باشگاهها درخواست تعداد توپ هاي بيشتري از ما داشته اند.»

4 سهميه ايران قطعي است
رئيس سازمان ليگ در پايان شانس ايران را براي کسب چهار سهميه زياد دانست و گفت: «به احتمال زياد 4 سهميه ايران قطعي است اما بهتر است تا زمان اعلام اين سهميه ها در آذرماه صبر کنيم با توجه به اينکه استقلال هم سهميه چهارم است و مي تواند به تماشاگران زيادي را به ورزشگاه بکشاند احتمال صرفنظر کردن اي اف سي از استقلال پايين به نظر مي رسد.»

 

تاریخ: 1389/5/20
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: