برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

حنطه: براي صعود به ليگ برتر هدايت ابومسلم را مي‌پذيرم

علي حنطه  در خصوص هدايت تيم ابومسلم مشهد اظهار داشت: مذاكرات و صحبت‌هاي ابتدايي را انجام داده‌ايم و احتمال دارد كه به اين تيم بپيوندم، هر چند كه زمان و روزهاي با ارزش ليگ دسته اول را از دست داده‌ايم، اما بايد از پايه و اساس مشكلات باشگاه را حل كرد و زحمات استاندار و مسئولان را به ثمر برسانيم.
وي ادامه داد: اقداماتي كه بايد در سال‌هاي گذشته صورت مي‌گرفت با كمك استاندار خراسان رضوي امسال به مرحله اجرا در آمد و پس از برگزاري جلسات متعدد تصميم گرفته شد تا تيم از حمايت‌هاي دولتي بهره‌مند شود و حتماً به ليگ برتر صعود كند.
حنطه در مورد واگذاري باشگاه ابومسلم به تربيت بدني خاطرنشان كرد: در جلسه روز گذشته باشگاه به تربيت بدني واگذار شد، اما احتمال دارد بخش خصوصي نيز وارد شود. تصميمات نهايي در جلسه امروز گرفته خواهد شد.
وي در مورد مالك باشگاه عنوان كرد: باشگاه ابومسلم مالكيت و سهام پيچيده‌اي دارد، اما با كمك استاندار وضعيت بهبود يافت و اميدوارم فصل آينده هر 2 تيم مشهدي در ليگ برتر حضور داشته باشند.
حنطه با اشاره به تشكيل شوراي سياست‌گذاري و كارگروهي ورزش در استان تصريح كرد: مهمترين اقدام استاندار تشكيل كميته 5 نفره سابق است كه اميدوارم با اين وجود بتوانند وضعيت كل ورزش استان را بهبود دهند.
وي افزود: براي مردم مشهد و ما بسيار سخت است كه تيمي از مشهد در ليگ برتر حضور نداشته باشد. ليگ برتر بدون تيم‌هاي مشهدي معني ندارد و بايد از پايتخت‌هاي معنوي كشور نماينده‌اي در ليگ حضور داشته باشد. مشكلاتي براي فوتبال مشهد به وجود آمد و بايد با برنامه‌ريزي صحيح به روزهاي اوج خود بازگرديم.
حنطه يادآور شد: استاندار خراسان بودجه بسيار خوبي را براي تيم ابومسلم در نظر گرفته است و اميدوارم با توجه به اين شرايط تيم به ليگ برتر صعود كند. تيم را براي صعود به ليگ برتر خواهيم بست.
تاریخ: 1389/5/11
موضوع: فوتبال
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: