برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

حذف 2 بازي تداركاتي تيم ملي در روزهاي فيفا به دليل ليگ برتر

فريدون معيني اظهار داشت: پس از برگزاري ديدار تداركاتي با تيم ارمنستان در بيستم مرداد ماه،بازيكنان خود را براي شركت در بازي فيفا دي كه با چين 12 شهريور برگزار مي شود خود را آماده مي كنند.

وي افزود: پس از ديدار با چين، بازيكنان تهران را به مقصد كره جنوبي به منظور برگزاري يك فيفا دي ديگر در تاريخ 16 شهريور ترك مي كنند و پس از آن نيز از دوم تا 11 مهرماه در رقابت هاي غرب آسيا كه به ميزباني كشور اردن برگزار مي شود، شركت مي كنند.

معيني از حذف 2 ديدار فيفا دي در ماه اكتبر خبر داد و افزود: به دليل برگزاري رقابت هاي ليگ و اينكه نمي توان پيكارهاي ليگ را به مدت طولاني تعطيل كرد، ديدار هاي 17 و 21 مهر ماه را حذف كرده ايم تا باشگاه هاي براي برگزاري رقابت هاي خود به مشكلي بر نخورند.

وي گفت: در 17 نوامبر 26 آذر نيز يك ديدار فيفا دي داريم كه سعي خواهيم كرد با يك تيم مطرح و خوب بازي كنيم تا بازيكنان با آمادگي كامل در رقابت هاي جام ملت هاي آسيا حضور داشته باشند.

سرپرست كميته تيم هاي ملي اضافه كرد: از روز سوم تا هفتم دي ماه بازيكنان در اردو بوده و از پس از برگزاري يك ديدار تداركاتي در 14 دي ماه، ايران را به مقصد دوحه جهت شركت در مسابقات جام ملت هاي آسيا ترك مي كنند.

رقابت هاي جام ملت هاي آسيا در حالي از 17 دي ماه آغاز مي شود كه ايران درتاريخ 17 دي با عراق، 25 دي با كره شمالي و 29 دي با امارات ديدار مي كند.
تاریخ: 1389/5/11
موضوع: فوتبال
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: