برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

مدير برنامه هاي مايكون: مشكل رئال پرداخت دستمزد اوست

 مايكون، مدافع برزيلي اينتر، اميدوار است كه انتقالش به تيم اينتر در همين هفته انجام شود و اين در حالي است مديربرنامه هايش به اسپانيا رفته تا با مديران باشگاه رئال ملاقات كند.

در حالي كه گفته مي شد دو باشگاه اينتر و رئال براي انتقال اين بازيكن به توافق رسيده اند، دستمزد درخواستي مايكون موجب شد تا هنوز اين انتقال صورت نگيرد. شايعات حكايت از آن داشت كه مايكون به تحريك كاليئندو، مدير برنامه هايش چنين مبلغ بالايي را از رئال درخواست كرده است اما كاليئندو در مصاحبه با نشريه آس تلاش كرد خود را از اين اتهامات مبرا كند.

او گفت:" به زودي پيشرفت قابل توجهي در اين انتقال صورت خواهد گرفت هرچند بعضي ها سعي دارند مشكلاتي ايجاد كنند. شانس ماندن او در اينتر نيز زياد است زيرا او در ميلان نيز شرايط خيلي خوبي دارد. مشكل رئال پرداخت دستمزد اوست. آنها نمي خواهند پول زيادي خرج كنند.

به گزارش نشريه فوتبال ايتاليا، كاليئندو در چند روز آينده با خورخه بالدانو، مدير ورزشي رئال ملاقات خواهد كرد و در مورد انتقال مايكون به رئال با او به مذاكره خواهد پرداخت.

دستمزد درخواستي مايكون از رئال 7 ميليون يورو در سال است اما پرس حاضر نيست بيش از 5.5 ميليون يورو در سال به اين بازيكن پرداخت كند.

همين مسئله در انتقال سامي خديرا نيز رخ داد و اين هافبك آلماني براي رفتن به سانتياگو برنابئو مجبور شد مبلغ درخواستي اش را كاهش دهد.

 

Goal.com

تاریخ: 1389/5/11
موضوع: فوتبال
کلمات کلیدی: ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: