برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

اتوئو: اگر بالوتلي مي خواهد موفق شود، بايد اخلاقش را تغيير دهد

 ساموئل اتوئو، مهاجم كامروني اينتر، به ماريو بالوتلي، هم تيمي فعلي اش كه در آستانه پيوستن به منچسترسيتي قرار دارد، هشدار داد براي اينكه بتواند از همه پتانسيلش استفاده كند، بايد مراقب رفتارش باشد.

گفته مي شود كه باشگاه منچسترسيتي به زودي با قراردادي 25 ميليون پوندي اين جوان دمدمي مزاج را به خدمت خواهد گرفت و باشگاه اينتر نيز بي تمايل نيست اين مهاجم را به تيم ديگري واگذار كند. بالوتلي فصل پرحاشيه اي را در اينتر سپري كرد و به دفعات با هم تيمي ها، هواداران و سرمربي وقت تيم، ژوزه مورينيو درگير شد.

اتوئو كه خود نيز بازيكني عصبي و تندخوست، تاييد كرد كه بالوتلي در صورتي كه بتواند بر احساساتش غلبه كند، به يكي از ستاره هاي ليگ برتر تبديل خواهد شد.

اتوئو در مصاحبه با ديلي استار ساندي گفت:" او از اين پتانسيل برخوردار است كه پيشرفت كند و به يكي از بهترين بازيكنان جهان تبديل شود اما ابتدا بايد در رفتارش تغييراتي ايجاد كند. بازيكنان باتجربه تر در اينتر همواره سعي مي كردند كه او را نصيحت كنند. مطمئن نيستم كه اين نصيحت ها موفقيت آميز بوده باشد اما اگر او مي خواهد موفق شود و دوران بازي اش را بيهوده تلف نكند، بايد به صحبت هاي بازيكنان منچسترسيتي گوش كند. اين شانسي بزرگ براي شروعي دوباره است."

از بالوتلي به عنوان يكي از آينده دار ترين فوتباليست ايتاليايي ياد مي شود و بسياري معتقدند كه او به رهبر نسل جديد بازيكنان آتزوري تبديل مي شود.

 

Goal.com

تاریخ: 1389/5/11
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: