برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

پس از مصدوميت "سوشا مکاني" از ناحيه‌ي رباط صليبي پاي چپ و خانه نشینی 6 ماهه /مکاني: هيچ کس مقصر نيست

سنگربان جوان باشگاه استيل آذين در بازي اين تيم مقابل پاس همدان از ناحيه رباط صليبي پاي چپ دچار مصدوميت شد و تا پايان فصل اول رقابت هاي ليگ قادر به همراهي استيل آذين نخواهد بود.
سوشا مکاني که در دو بازي اول فصل سنگربان تيم استيل آذين بود در نيمه نخست بازي مقابل پاس همدان از ناحيه رباط صليبي دچار مصدوميت شد و جاي خودش را به حميد نشاط جو داد.

آزمايش‌هاي صورت گرفته نشان داد مکاني به دليل پارگي رباط صليبي به مدت 6 ماه قادر به همراهي تيم فوتبال استيل آذين در رقابت هاي ليگ برتر و جام حذفي باشگاه‌هاي کشور نخواهد بود و پاي چپ اين دروازه‌بان بايد مورد عمل جراحي قرار بگيرد.

در غياب سوشا مکاني، حميد نشاط جو به عنوان سنگربان شماره 1 در ترکيب اصلي استيل‌آذين قرار مي گيرد. استيل آذين، صدرنشين جدول رقابت‌هاي ليگ برتر تا پايان هفته دوم گل خورده‌اي نداشته و مکاني به همراه نشاط جو در اين دو بازي عملکرد خوبي در ترکيب اين تيم داشته‌اند.

سنگربان جوان باشگاه استيل آذين که با مصدوميت شديد در بازي با پاس همدان فرصت حضور در ترکيب اين تيم را تا مدت زيادي از دست داده اميدوار است با تلاش و جديت دوران مصدوميت را سپري کند و به ترکيب تيمش بازگردد.

سوشا مکاني که در بازي با پاس همدان مصدوم شد و به دليل پارگي رباط صليبي بايد مورد عمل جراحي قرار بگيرد، گفت: تلخ ترين اتفاق ممکن در ابتداي فصل پيش آمد و من يک فرصت طلايي را از دست دادم. در بهترين شرايط قرار داشتم. تمرينات خوب و منظمي را انجام داده بوديم و در بازي هاي تدارکاتي همچنين ديدار با فولاد هم آمادگي بالايي از خودم نشان دادم. هدف من در اين فصل رسيدن به تيم ملي بود اما با بدشانسي اين فرصت را از دست دادم.

مکاني اضافه کرد: موضوعي که حالا باعث ناراحتي من است شيطنت هايي است که در رسانه ها صورت مي گيرد. هيچ کس در مصدوميت من مقصر نبود و فکر مي کنم اين خواست خدا بود. نبايد حالا به ديگران اتهام وارد کرد. من در بهترين دوران ورزشي خودم قرار داشتم. همه کساني که در کنار تيم بودند مي توانند در مورد ميزان آمادگي من صحبت کنند. پيش از امضاي قرارداد در تست پزشکي باشگاه شرکت کردم و همچنين تست MRI که نشان مي داد هيچ مشکلي در هر دو پاي چپ و راست نداشته ام . در تمرينات و بازي ها هم بهترين نمايش را داشتم و هرگز مشکلي احساس نکردم. حتي يک جلسه از تمرينات تيم را به دليل مصدوميت از دست ندادم و با آمادگي کامل براي حضور در فصل جديد آماده مي شدم اما اين اتفاق غير قابل پيش بيني در بازي با پاس رخ داد و باعث شد فرصت حضور در ترکيب تيم را از دست بدهم.اين موضوع هيچ ربطي به تمرينات تيم ندارد پون هرگز در تمرينات مشکلي پيدا نکردم.

دروازه بان استيل آذين با اشاره به شرايط اين تيم در رقابت هاي ليگ برتر گفت: دوست داشتم به استيل آذين کمک کنم و در کنار همبازيان خودم باشم اما فعلا تقدير به شکل ديگري رقم خورده و بايد با روحيه و تلاش خودم را براي بازگشت به ميادين آماده کنم. حميد نشاط جو يکي از بهترين دروازه بان هاي ايران است که آمادگي خودش را در بازي با پاس به خوبي نشان داد. براي تيم نگران نيستم و مي دانم با توان اعضاي تيم و مربيان خوبي که داريم روند پيروزي ها و موفقيت هاي استيل آذين دنبال خواهد شد. رقابت هاي ليگ در اين فصل تعطيلات زيادي دارد و اين تعطيلي ها به من فرصت مي دهد که به ميادين بازگردم و در نيم فصل دوم تيمم را همراهي کنم.

مکاني در پايان اظهار داشت: وقتي چنين اتفاقي براي يک بازيکن روي مي دهد نبايد به دنبال مقصر گشت. قطعا خواست خدا اين بوده و هيچ کس مقصر نيست. چنين مصدوميت هايي در همه جاي دنيا پيش مي آيد و کاملا طبيعي است. ما در فصل آماده سازي تمرينات خوبي داشتيم و در اوج آمادگي وارد رقابت هاي ليگ شديم. در هواي گرم اهواز و در آن بازي پرفشار 90 دقيقه بهترين واکنش هاي ممکن را انجام دادم و هيچ مشکلي نداشتم اما در يک بازي آسان تر و روي يک حرکت عادي اين اتفاق رخ داد. با اين شرايط متهم کردن ديگران و يافتن مقصر غير منطقي است. اين مصدوميت براي خيلي از بازيکنان پيش آمده و از حالا بايد به فکر حل مشکل و بازگشت پرقدرت به ميادين باشم.    
تاریخ: 1389/5/11
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: