برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

در گفتگو با مهر عنوان شد:تیم بسکتبال سه نفره بدون بازی تدارکاتی به سنگاپور می‎رود/ ترسی نداریم

سرمربی تیم بسکتبال سه نفره از وضعیت این تیم برای حضور در بازی‎های المپیک جهانی نوجوانان ابراز رضایت کرد اما گفت: هیچ دیدار تدارکاتی در طول اردوهای برگزار شده انجام نداده‏ایم.

ابوالقاسم کیانی در گفتگو با خبرنگار مهر به برنامه‎های اجرا شده برای آماده سازی بازیکنان تیم بسکتبال سه نفره اشاره کرد و اظهار داشت: اردوی چهارم تیم که در جریان است روز پنجشنبه به پایان می‏رسد. پس از آن و از 17 مردادماه آخرین مرحله اردوی آماده سازی تیم آغاز می‎شود که تنها 2 روز ادامه خواهد داشت.

وی با اشاره به تعداد بازیکنان حاضر در اردو و زمان معرفی ترکیب اصلی تیم ادامه داد: تمرینات تیم با هشت بازیکن پیگیری می‌شود. در پایان همین اردو یا در اردوی آخر چهار نفر نهایی معرفی می‎شوند.

سرمربی تیم بسکتبال سه نفره در پاسخ به این سئوال که "آیا برگزاری پنج مرحله اردو برای تیمی که قرار است در بازی‎های المپیک جهانی شرکت داشته باشد، کم نیست؟"، گفت: به هر حال از زمانی که هدایت این تیم را برعهده گرفتم، بلافاصله تمرینات را آغاز کردیم. زمان تمرینات خیلی کم نبود. موضوع مهم این است که دیدار تدارکاتی نداشتیم.

کیانی ضمن بیان اینکه سفر به آلمان تنها اردوی برون مرزی در نظر گرفته شده برای تیم بسکتبال سه نفره بود که آنهم به دلیل صادر نشدن روادید لغو شد، تصریح کرد: رویارویی با تیم "ب" و چند تیم آماتور و باشگاهی تنها دیدارهایی بود که در این مدت به عنوان بازی تدارکاتی برگزار کردیم. البته این دیدارها اصلا در شرایط بازی‎های المپیک جهانی سنگاپور برگزار نشد به همین دلیل عملا می‎توان گفت که ما هیچ دیداری برای آماده‏سازی نداشته‏ایم.

"مسابقات بسکتبال سه نفره بازی‎های المپیک جهانی نوجوانان در دو وقت پنج دقیقه‎ای برگزار می‎شود. وقت اضافه این بازی‎ها هم به صورت دو دقیقه‎ای لحاظ می‎شود. در حالیکه دیدارهای برگزار شده برای تیم بسکتبال در زمان‎های 15 دقیقه‎ای برگزار می‎شد".

سرمربی تیم بسکتبال سه نفره ضمن اشاره به این مطلب اعلام کرد که تیمش برای سفر به سنگاپور آمادگی کامل دارد. وی گفت: باوجود اینکه حریفان بزرگی داریم اما بازیکنان هیچ ترسی بابت رویارویی با حریفانشان ندارند. صددرصد برای برد و سکو به سنگاپور می‎رویم. چون بازیکنانم بالاتر از حد خودشان کار می‎کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم بسکتبال سه نفره کشورمان در نخستین دوره بازی‎های المپیک جهانی نوجوانان سنگاپور با تیم‌های لیتوانی، آرژانتین، پاناما و مصر همگروه است.


تاریخ: 1389/5/12
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: