برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

بهترین تکواندوکار جهان به صربستان دعوت شد

فدراسیون تکواندو صربستان از محمد باقری معتمد بهترین تکواندوکار جهان دعوت کرد تا برای حضور در یک اردوی مشترک بین المللی به این کشور سفر کند.

به گزارش خبرنگار مهر، فدراسیون تکواندو صربستان یک اردوی مشترک بین المللی را با حضور تیم‌هایی از قاره اروپا طی روزهای 11 تا 19 اوت 2010 (20 تا 28 مردادماه 1389) برگزار می کند. از ایران نیز بهترین تکواندوکار جهان به همراه چهار تکواندوکار و یک مربی برای حضور در این اردو دعوت شده‌اند.

در کنار محمد باقری معتمد، مهدی بی باک تکواندوکار عنواندار تیم ملی و روح الله طالبی دارنده چهار مدال طلای جهانی دانشجویان، رضا ایمان‌زاده و سیدنعمت خلیفه مربیان تیم منتخب دانشجویان روز هجدهم مردادماه برای حضور در این اردوی مشترک بین المللی راهی صربستان خواهند شد.

در حال حاضر سید نعمت خلیفه مربی تیم ملی تکواندو صربستان است که هر دو ماه، یکبار به این کشور رفته و 15 روز تکواندوکاران صرب را تمرین می دهد.

محمد باقری معتمد در آخرین رنکینگ بهترین تکواندوکاران جهان که دو روز قبل از سوی فدراسیون جهانی اعلام شد با 175 امتیاز به عنوان نفر اول بهترین‌های وزن چهارم جهان انتخاب شد. وی بعد از "گونزالس بونیلا" تکواندوکار وزن دوم اسپانیا که 185 امتیاز دارد، امتیازآورترین تکواندوکار جهان نیز لقب گرفت.


تاریخ: 1389/5/12
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: