برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

کتیرایی در گفتگو با مهر:طلسم قهرمانی در آسیا را می‌شکنیم/ شرایط برای همه تیم‌ها یکسان است

سرمربی تیم کاراته جوانان ایران گفت: حضور رئیس سازمان تربیت بدنی در اردوی تیم‌های ملی کاراته انگیزه اعضای تیم جوانان را بالا برد و مصمم هستیم با ارائه مبارزات دیدنی طلسم قهرمانی در آسیا را بشکنیم.

علیرضا کتیرایی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان این مطلب افزود: کاراته ایران در رده سنی جوانان تاکنون عنوان قهرمانی آسیا را کسب نکرده است. برای شکستن این طلسم ما خیلی خوب تمرین کرده و با حضور در کمپ تمرینی یونان و تورنمنت این کشور به خوبی آماده شده‌ایم تا پس از سال‌ها جایگاه نخست را از آن خود کنیم.

وی ادامه داد: شرایط نسبت به دوره گذشته متفاوت شده است. امسال رقابت‌های زیر 21 سال اضافه شده و مسابقات جوانان نیز در دو رده سنی و 10 وزن انجام می شود. البته قرار نبود جوانان روز نخست به میدان بروند که برنامه تغییر کرد. این شرایط برای همه تیم‌ها یکسان است و تیمی که با هدف قهرمانی وارد مسابقات شده نباید با این نوع مسائل به مشکل برخورد کند.

سرمربی تیم ملی کاراته جوانان افزود: از میان 10 نفر اعزامی، هفت کاراته‌کا ایرانی برای اولین بار است که حضور در مسابقات قهرمانی آسیا را تجربه می کنند. امیر حسین‌پور دارنده مدال طلا و شاهین جعفری دارنده مدال نقره جهان هستند و آروین باقری هم در رقابت‌های جهانی مراکش حضور داشته اما مدالی کسب نکرده است.

کتیرایی در پایان با اشاره به حضور دو ساعته رئیس سازمان تربیت بدنی در آخرین تمرین تیم کاراته جوانان ایران گفت: این موضوع به اعضای تیم روحیه داد. شخص اول ورزش کشور با جوانان کاراته‌کا خوش و بش کرد و قول‌هایی برای پرداخت پاداش به آنها داد که مایه دلگرمی ما شد. البته ما باید به قول خود که قهرمانی در آسیاست عمل کنیم و بعد انتظار داشته باشیم که به قول‌های داده شده، عمل شود.


تاریخ: 1389/5/12
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: