برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

دست نشان: منتظر ناكامي مربيان مي‌مانم تا جاي‌شان را بگيرم

سرمربي سابق تيم فوتبال نفت تهران گفت: خيلي‌ها زماني كه مربيگري مي‌كنيم و موفق مي‌شويم منتظر مي‌مانند تا جاي ما را بگيرند؛ حالا من هم منتظر مي‌مانم آنها ناكام شوند تا جاي‌شان را بگيرم.

نادر دست نشان درباره اينكه چرا نتوانست در اين فصل روي نيمكت نفت تهران بنشيند و هدايت اين تيم را بر عهده بگيرد، اظهار داشت: خودم هم علت اين موضوع را نمي‌دانم. بايد با هم برويم خدمت مسئولان سازمان ليگ تا از آنها سوال كنيم.
وي ادامه داد: من هم نمي‌دانم از كجا بايد استعلام بگيرم. همچنان منتظر پاسخ استعلام سازمان ليگ هستم. يك استعلام از سوي حراست سازمان تربيت بدني بود كه به فدراسيون فوتبال فرستاده شده است.
دست نشان در پاسخ به اين سوال كه آيا در اين فصل مي‌تواند هدايت تيمي را بر عهده بگيريد، عنوان كرد: كفاشيان چند روز پيش در مصاحبه‌اي تلويزيوني اعلام كرد كه مشكلي براي مربيگري در ليگ فوتبال ندارم و مي‌توانم هم در ليگ برتر و هم در ليگ دسته اول مربيگري كنم.
وي درباره علت حضورش در ورزشگاه اكباتان و تماشاي بازي نفت تهران از جايگاه ويژه گفت: به خاطر اينكه اين بازيكنان و مسئولان تيم نفت تهران را دوست دارم به عنوان يك هوادار براي تشويق اين تيم به ورزشگاه رفتم. اگر بتوانم در ديدارهاي آينده باز هم خواهم رفت تا از بازي خوب آنها لذت ببرم.
سرمربي فصل گذشته نفت تهران در پاسخ به اين سوال كه آيا از تيمي براي مربيگري پيشنهاد دارد گفت: فعلا از هيچ تيمي پيشنهاد ندارم، البته منتظر تيم هستم، اما منتظر نفت تهران نيستم چون مي‌دانم نفت نتيجه مي‌گيرد و نيازي به تغيير مربي نخواهد داشت.
دست نشان ادامه داد: خيلي‌ها زماني كه ما مربيگري مي‌كنيم و موفق مي‌شويم منتظر مي‌مانند تا جاي ما را بگيرند؛ حالا من هم مي‌نشينم و منتظر مي‌مانم كه آنها ناكام شوند تا جاي‌شان را بگيرم.

تاریخ: 1389/5/20
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: