برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

رييس فدراسيون بسكتبال مسابقات جهاني تركيه به مثابه ديدارهاي تداركاتي براي بازيهاي گوانگ جو است

ورزش. توپي. بسكتبال
اصفهان -رييس فدراسيون بسكتبال گفت:مسابقات جهاني تركيه به مثابه ديدارهاي تداركاتي تيم ملي بسكتبال ايران براي بازيهاي آسيايي گوانگ جو چين است.

محمود مشحون روز سه شنبه در گفت وگو با ايرنا افزود: هدف اصلي فدراسيون بسكتبال در سالجاري،موفقيت در بازيهاي آسيايي گوانگ جو چين است و در اين بازيها مي‌كوشيم تا از اعتبار بسكتبال ايران در قاره كهن دفاع كنيم.

وي افزود:مسابقات جهاني تركيه،ميدان بزرگي براي تيم بسكتبال ايران پيش از بازيهاي آسيايي گوانگ جو است و در ارتقاي سطح آمادگي بازيكنان ايراني تاثير بسزايي دارد.

رييس فدراسيون بسكتبال در عين حال تصريح كرد:تيم ايران در مسابقات جهاني تركيه قصد دارد بازيهايي در شان يك تيم آسيايي را به نمايش بگذارد.

وي تصريح كرد: از تيم بسكتبال ايران كه براي اولين بار در اين مسابقات راه يافته است نمي‌توان انتظار معجزه داشت اما تمام تلاش كادر فدراسيون بسكتبال اين است تا تيم ملي در اين رقابت‌ها بازي قابل قبولي را ارائه كند.

مشحون گفت :تيم بسكتبال شب گذشته از چين وارد ايران شد و امروز به منظور شركت در مسابقات چهار جانبه كه با حضور تيم‌هاي كرواسي ، آلمان و تركيه و ايران برگزار مي‌شود ، عازم تركيه مي‌شود.

وي افزود: تيم بسكتبال ايران شش روز پس از اين مسابقات به منظور برگزاري سه ديدار تداركاتي عازم لتواني مي‌شود و پس از آن به منظور شركت در مسابقات جهاني عازم تركيه مي‌شود.

رييس فدراسيون بسكتبال ايران درباره حامد حدادي كه در خارج از كشور حضور دارد و حامد آفاق بازيكن مصدوم تيم بسكتبال ايران نيز گفت: حامد حدادي در ايران حضور ندارد اما امروز وارد تركيه مي‌شود تا تيم ملي بسكتبال ايران را در تورنمنت بين‌المللي تركيه همراهي كند.

وي افزود:حامد آفاق نيز آمادگي كامل خود را به دست آورده است اما براي جلوگيري از مصدوميت مجدد اين بازيكن از حضور او در تورنمنت بين‌المللي تركيه جلوگيري كرديم .

مشحون خاطرنشان كرد: آفاق از اردوي تيم بسكتبال در ليتواني كه در آستانه مسابقات جهاني تركيه برگزار مي‌شود به تيم ملي مي‌پيوندد و در مسابقات جهاني تيم ايران را همراهي مي‌كند.

شانزدهمين دوره مسابقات بسكتبال قهرماني مردان جهان از ششم تا ‪ ۲۱‬شهريور ماه به ميزباني تركيه برگزار مي‌شود.

تيم بسكتبال كشورمان در مرحله گروهي اين مسابقات با تيم‌هاي آمريكا، برزيل، اسلووني،كرواسي و تونس در يك گروه قرار دارند.
تاریخ: 1389/5/12
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: