برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

اختصاصي/ نمازيان: استان‌ها به تكاپوي حضور در ليگ دسته يك كشتي افتاده اند

ورزش. كشتي. نمازيان
تهران - سرپرست كميته ليگ فدراسيون كشتي گفت: تاخير در برگزاري نشست هماهنگي رقابت‌هاي ليگ دسته يك كشتي به دليل تكاپوي استان‌هاي مختلف كشور براي جذب نيرو و حضور در اين پيكارها به وجود آمده است.

عباس نمازيان روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا خاطرنشان كرد:
كميته ليگ به دليل آن كه قصد دارد رقابت‌هاي دسته يك و ليگ برتر را با كيفيت مطلوبي برگزار كند، به تيم‌ها و باشگاه‌هاي مختلف كشورمان وقت كافي براي جذب نيرو و كشتي گيران مورد نظرشان را داده است تا آنها نيز بتوانند با چهره‌اي مدعي و قدرتمند به اين رقابت‌ها وارد شوند.

وي افزود: كيفيت براي ما بسيار مهم است و قصد نداريم به هيچ وجه اين عامل اساسي و سازنده را فداي كميت و افزايش تعداد تيم‌هاي شركت‌كننده در ليگ كنيم.

نمازيان يادآور شد : خوشبختانه موج و تكاپوي سازنده‌اي در هيات‌هاي كشتي سراسر كشور به وجود آمده است و هم اكنون شاهد آن هستيم كه برخي از استان هاي مدعي براي جمع و جور كردن تيمي منسجم و آماده، مشغول فعاليت هستند.

سرپرست كميته ليگ فدراسيون كشتي افزود: يكي از اهدافي كه ما دنبال مي كنيم، افزايش سطح كيفي رقابت‌ها و جذب تماشاگر بيشتر است كه مطمئنا اين موضوع مي‌تواند علاوه بر حضور اسپانسرهاي بيشتر مالي، به نگاه جدي تر صدا و سيما و پخش مستقيم كشتي‌هاي ليگ نيز منتهي شود.

وي گفت : ضمن اين كه حضور جوانان واستعدادهاي ناب كشتي كشور در اين ميدان داخلي نيز براي ما اهميت فراواني دارد و ما قصد داريم زمينه‌اي را مهيا كنيم كه فرصت بيشتر براي تمامي مدعيان جوان و جوياي نام كشورمان مهيا شود.

نمازيان، تعامل و همكاري همه جانبه اهالي كشتي براي برگزاري رقابت‌هاي ليگ را بسيار موثر و مفيد دانست و افزود : تجربه ثابت كرده است كه هيچ گاه نمي‌توان تنها به نيروهاي اجرايي فعال در فدراسيون و كميته ليگ بسنده كرد و بهتر است كه تيم‌ها و باشگاه‌هاي شركت‌كننده درليگ، به ميزان مسووليت و اختيارات خود، ما را در اين امر ياري كنند.

تاریخ: 1389/5/12
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: