برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

قهرماني جودوي دهمين المپياد دانشجويان پسر به دانشگاه شهيد بهشتي رسيد

ورزش. المپياد دانشجويي. جودو. مازندران
ساري - قهرماني رقابت‌هاي جودوي دانشجويان پسر دانشگاه‌هاي سراسر كشور كه در دهكده بازي‌هاي دانشگاه مازندران در بابلسر برگزار شد، به تيم دانشگاه شهيد بهشتي رسيد.

به گزارش روز سه شنبه ايرنا، در رشته جودو دهمين المپياد فرهنگي - ورزشي دانشجويان پسر دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالي سراسر كشور ‪ ۵۹‬جودوكار از ‪ ۲۵‬دانشگاه در هفت وزن طي دو روز با هم به رقابت پرداختند كه در پايان اين رقابت‌ها دانشگاه شهيد بهشتي قهرماني مسابقات را به خود اختصاص داد و دانشگاه پيام نور و دانشگاه مازندران به ترتيب دوم و سوم شدند.

در روز پاياني مسابقات جودو كه در سه وزن دنبال شد در وزن ‪-۶۰‬ كيلوگرم سيد حميد موسوي از دانشگاه فردوسي مشهد صاحب گردن آويز طلا شد، سيد محمد مهدي طباطبايي از دانشگاه پيام نور به نقره رضايت داد و احمد حسني از دانشگاه مازندران نيز بر سكوي سوم ايستاد.

در وزن ‪ -۶۶‬كيلوگرم آرش قائد رحمتي از دانشگاه پيام نور بر سكوي قهرماني ايستاد، محسن ذكريا از دانشگاه شهيد بهشتي مدال نقره گرفت، رسول مرادي از دانشگاه شهركرد و امين مرادي از تربيت معلم آذربايجان نيز مشتركا سوم شدند.

در وزن ‪ -۷۳‬كيلوگرم يوسف كريميان از دانشگاه شهيد بهشتي با غلبه بر مسعود پوررضا از دانشگاه تهران بر سكوي اول ايستاد و مدال طلاي اين وزن را از آن خود كرد، مسعود پوررضا نيز به مدال نقره رضايت داد، حميدرضا عطاردي از دانشگاه كرمانشاه و سعيد جايدي فر از دانشگاه گيلان نيز به طور مشترك سوم شدند. ك/‪۲‬


تاریخ: 1389/5/12
کلمات کلیدی: ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: