برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

دبير فدراسيون تكواندو: هوگو الكترونيكي در گوانگ ژو استفاده نمي‌شود

ورزش. رزمي. تكواندو
تهران - دبير فدراسيون تكواندوي كشورمان، گفت: رقابت‌هاي تكواندوي بازي هاي آسيايي ‪ ۲۰۱۰‬گوانگ ژو بدون استفاده از هوگوي الكترونيكي برگزار خواهد شد.

غلامحسن ذوالقدر روز سه شنبه در گفت وگو با ايرنا در خصوص انتشار اخباري مبني بر استفاده از هوگوي الكترونيكي در بازي‌هاي آسيايي، خاطرنشان كرد:
از ابتدا هم قرار نبود كه رقابت‌هاي تكواندوي بازيهاي آسيايي با استفاده از هوگوي الكترونيكي برگزار شود.

وي افزود: استفاده از اين هوگوها هنوز به تصويب كميته بين‌المللي المپيك و شوراي المپيك نرسيده است و با اين اوصاف در گوانگ ژو هوگوي الكترونيكي استفاده نمي‌شود و اين وضعيت براي المپيك ‪ ۲۰۱۲‬هم هنوز مشخص نيست.

ذوالقدر ادامه داد: به طور يقين استفاده نكردن از هوگوي الكترونيكي به سود كره‌اي‌ها خواهد بود و اجازه دخالت داوران آنها را در مسابقات خواهد داد.

وي يادآور شد: ما تلاش مي‌كنيم تا با ارايه مبارزات مناسب اجازه دخالت داوران را در تعيين نتايج ندهيم اما در برخي اوقات كره‌اي‌ها برندگان مدال‌هاي طلا را از قبل مشخص كرده اند.

دبير فدراسيون تكواندو عنوان كرد: در بازي‌هاي آسيايي ‪ ۲۰۰۶‬دوحه و در مبارزه فينال داوران به طور واضح مدال طلاي مهدي بي‌باك را با ناداوري از وي گرفتند.

وي در خصوص برنامه‌هاي آماده‌سازي تيم ملي براي حضور در بازي‌هاي آسيايي ‪ ،۲۰۱۰‬عنوان كرد: از روز ‪ ۲۳‬مرداد ماه تمرينات را آغاز مي‌كنيم و بنابر درخواست كادر فني در مسابقات بين‌المللي انگليس يا يونان شركت خواهيم كرد ذوالقدر در خصوص مدال آوري تيم تكواندوي ايران در گوانگ ژو، ادامه داد:
تيم ملي ايران طي چند سال اخير در مسابقات مختلف مدال آور بوده است و به طور يقين در گوانگ ژو هم نسبت به بازي‌هاي آسيايي دوحه عملكرد بهتري خواهد داشت.تاریخ: 1389/5/12
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: