برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

مناجاتي: ناهماهنگي بازيكنان درهفته‌هاي ابتدايي ليگ برتر مشهود است

ورزش. فوتبال. فوتبال
تهران - كارشناس فوتبال كشورمان گفت: نبود زمان كافي و در اختيار نداشتن بازيكنان، براي تيم‌هاي باشگاهي مشكل ساز شده و همين مساله موجب شده تا تيم‌ها در ابتداي ليگ ناهماهنگ ظاهر شوند.

مهدي مناجاتي روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا، افزود: اگر بخواهيم ‪ ۲‬هفته ابتدايي ليگ برتر را مورد بررسي قرار دهيم بايد به چند نكته توجه داشت. اول آن كه به دليل حضور برخي از بازيكنان در اردوي تيم ملي فوتبال ايران، باشگاه‌ها نتوانستند آن چنان كه بايد و شايد نفرات خود را در اختيار داشته باشند كه اين مساله موجب شد بازيكنان در دو هفته ابتدايي ليگ ناهماهنگ عمل كنند.

وي ادامه داد: از سويي ديگر زمين‌هاي فوتبال ما هنوز در شرايط ايده آل نيست و اين براي بازيكنان و تيم‌هايي كه بخواهند روي مسايل فني كار كنند، مشكل ساز است.

مناجاتي خاطر نشان كرد: البته در اين ميان تيم‌هايي از جمله استيل آذين و ذوب آهن اصفهان عملكرد خوبي را از خود به نمايش گذاشته‌اند اما در تيم هايي همچون پرسپوليس و استقلال تهران نقاط ضعفي به چشم مي‌خورد كه بايد مرتفع شود.

وي در مورد پرسپوليس گفت: بازيكنان اين تيم تصور مي‌كنند فوتبال بيش از ‪ ۹۰‬دقيقه است و براي همين از فرصت‌هايي كه دارند، به خوبي استفاده نمي كنند. در ديدار اين تيم برابر صباي قم، اگر شاگردان علي دايي قدر موقعيت هاي خود را مي‌دانستند بدون شك نتيجه چيز ديگري بود اما بي‌دقتي سرخ پوشان كار دست اين تيم داد و آن‌ها بازي را در ديداري خارج از خانه واگذار كردند.

اين كارشناس فوتبال كشورمان تصريح كرد: در تيم استقلال تهران نيز بايد به اين نكته توجه كرد كه بازيكنان اين تيم از گل‌هايي كه مي‌زنند به خوبي محافظت نمي‌كنند و قدر داشته‌هاي خود را نمي‌دانند، سپاهان نيز در مقابل بازي بسته حريفان خود به مشكل مي‌خورد كه بايد امير قلعه نوعي براي آن چاره انديشي كند.


تاریخ: 1389/5/12
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: