برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

کريمي: براي خانواده‌هاي ما مشهد و قم شيرين تر از خارج است

ليست تيم ملي براي بازي با ارمنستان اعلام و همان‌طور که پيش بيني مي‌شد نام علي کريمي در ميان مدعوين قرار ندارد.او در مورد اين موضوع و مسائل مختلف ديگر حرف هاي جالبي مي زند.

 به گزارش خبرگزاري فوتبال ايران،صحبت هاي کريمي را مي خوانيد.

در ليست جديد تيم ملي نام شما ديده نمي‌شود؟

هيچ مشکلي نيست و هر مربي با توجه به تفکراتش بازيکنان را انتخاب مي‌کند. من هم براي تيم ملي آرزوي موفقيت دارم و به سليقه قطبي احترام مي‌گذارم.

شايد به خاطر مصدوميتي که داشتيد دعوت نشديد؟

آن مصدوميت که تمام شد و من و مهرزاد معدنچي هم بازي اول را به خاطرش از دست داديم. به هرحال هر مربي در يک زمان نفراتي را دعوت مي‌کند که در زمان مربي قبلي در تيم ملي حضور نداشتند. زمان آقاي قلعه‌نويي نفراتي دعوت شدند که در زمان برانکو نبودند يا در زمان آقاي دايي نفراتي اضافه شدند که در زمان آقاي قلعه‌نويي نبودند، اين مساله کاملا طبيعي است و سرمربي يک تيم با توجه به تفکرات تاکتيکي‌اش بازيکن انتخاب مي‌کند.

شنيديم در بازي با نفت تهران هم در دفاع آخر بازي مي‌کنيد؟

فعلا چيزي معلوم نيست اما خودم بدم نمي‌آيد که در اين پست بازي کنم.

چطور؟

به هرحال با توجه به نفرات خوبي که در خط حمله و مياني داريم، شايد بازي کردن من در خط دفاع تا حدودي به کم شدن تراکم تيم در اين منطقه کمک مي‌کند. 

بعد از بازي با فولاد صحبت‌هايي مبني بر لباس‌هاي تيم شما شنيده شد.

من اگر حرفي ميزنم فقط به خاطر تيم است. به هرحال بايد انتظار داشته باشيم تا تيم بارسلونا براي ما فاکس بفرستد و بخواهد از لباس‌هاي ما تهيه کند.

با اينکه به تيم ملي دعوت نشديد، باز هم به تيم ملي فکر مي‌کنيد؟

من قبلا هم گفتم که هر زمان تيم ملي بخواهد با کمال ميل در خدمت تيم ملي هستم.

و صحبت پاياني.

من صحبتي را از آقاي ترابيان شنيدم که در برنامه 90 گفتند هيچ يک از خانواده‌هاي فوتباليست‌ها رنگ خارج را نديده‌اند، البته بعدا شنيدم که گفته‌اند قصد توهين نداشتند و منظورشان چيز ديگري بود اما به هر حال براي خانواده‌هاي ما سفرهاي زيارتي، رفتن به مشهد مقدس و قم بسيار شيرين و قابل قياس با سفرهاي خارجي نيست.
 

تاریخ: 1389/5/20
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: