برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

تاخير كادر فني ، اعتراض محمد و تمرينات 16 جلسه‌اي براي باقري

تمرينات تيم فوتبال پرسپوليس تهران از ساعت 18 و 20 دقيقه بعد از ظهر امروز در ورزشگاه شركت واحد پيگيري شد.
در اين تمرين كه بر خلاف روزهاي گذشته بدون صحبت‌هاي علي دايي برگزار شد بازيكنان پس از دويدن و استارت‌هاي كوتاه و بلند به كار با توپ پرداختند و سپس با 3 گروه تقسيم شدند و زير نظر مستقيم علي دايي به حفظ توپ و پرسينگي دادن پاس‌هاي سالم و جاي گيرهاي مناسب در طول و عرض زمين پرداختد.
* در تمرين امروز تنها كريم باقري به دليل مصدوميت غايب بود باقري طبق اعلام كادر فني پرسپوليس بايد 16 جلسه تمرينات فيزيوترابي را در روزهاي آينده در دستور كار خود قرار دهد تا به سلامتي لازم براي همراهي پرسپوليس برسد. باقري از ناحيه كشاله پا دچار مصدوميت است.
* در ابتداي تمرين امروز كادر فني پرسپوليس به مدت 20 دقيقه در جلسه‌اي داخلي شركت كردند. همين موضوع باعث شد كه تمرين امروز پرسپوليسي‌هاي بدون حضور كادر فني آغاز شود و بازيكنان زير نظر مولايي تمرينات را شروع كنند.
* محمد پروين كه مدتي بود از اضافه وزن رنج مي‌برد امروز با كم كردن وزن خود يكي از با انگيزه ترين بازيكنان پرسپوليس بود.
بنا به دلايل نامشخصي و علي رغم نتيجه ضعف پرسپوليس مقابل صباي قم و قرمز پوشان در تمرين امروز با دستور دايي با جديت بيشتري كار خود را دنبال مي‌كردند. دايي در فاصله هاي 10 الي 15 دقيقه اي تمرين پاسكاري بازيكنان را قطع مي‌كرد و با تذكر جدي به آنها نحوه تمرينات و هدف خود در تاكتيك‌هاي مورد نظرش را براي بازيكنان بازگو مي‌كرد.
* ابراهيم شكوري و محمد منصوري با رفع مصدوميت تمرينات اختصاصي خود را زير نظر مولايي دنبال كردند.
* 100 هوادار در تمرين امروز حضور داشتند و فقط نظاره گر بودند.
* در تمرين امروز تياگو و اوسال رابطه نزديكي با يكديگر داشتتند و بارها در تمرين با يكديگر به گفت و گو پرداختند.
* دايي در تمرين امروز سعي كرد با تركيب هاي متفاوت بازيكنان خود را مورد ارزياي قرار دهد. به نظر مي‌رسيد پرسپوليسي‌‌ها در بازي مقابل سايپا در تركيب اصلي خود دستخوش تغييراتي خواهند شد.
* در ابتداي تمرين امروز كه بازيكنان زير نظر مولايي به تمرين مي‌پرداختند علي رضا محمد نسبت به تمرين بدن ساز پرسپوليس اعتراض‌هايي داشت.
* اوسال در تمرين امروز بيشتر به كارهاي نمايشي پرداخت.
* شوت‌هاي دايي در اواسط تمرين امروز به سمت دروازه از وسط زمين كه منجر به گل شد و هواداران را دقايقي به وجد آورد بسيار جالب بود.
* در مرحله پاياني بازيكنان پرسپوليس زير نظر عبدي به دو گروه تقسيم شدند و به فوتبال دستگرمي كه بيشتر مرور كارهاي تاكتيكي بود پرداختند.
تاریخ: 1389/5/12
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: