برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

دانشگاه تهران قهرمان دهمين المپياد دانشجويان پسر شد

ورزش. ورزش دانشجويان. المپياد پسران
تهران - دهمين المپياد ورزشي دانشجويان پسر سراسر كشور با قهرماني دانشگاه تهران به كار خود پايان داد.

به گزارش روز چهارشنبه ايرنا، دانشگاه تهران با ‪ ۱۷‬مدال طلا، ‪ ۸‬مدال نقره و ‪ ۱۲‬مدال برنز و ‪ ۲۲۸‬امتياز به عنوان قهرماني رسيد، دانشگاه اصفهان با ‪۸‬ مدال طلا، ‪ ۶‬مدال نقره و ‪ ۴‬مدال برنز و ‪ ۱۳۴‬امتياز در مكان دوم ايستاد و دانشگاه فردوسي مشهد با ‪ ۷‬مدال طلا ‪ ۲‬مدال نقره و ‪ ۱۲‬مدال برنز و ‪۱۳۳‬ امتياز در جايگاه سوم قرار گرفت.

در مسابقات كشتي فرنگي تيم دانشگاه شهيد چمران اهواز قهرمان شد و دانشگاه غيرانتفاعي شمال آمل و دانشگاه مازندران در مكان‌ها دوم و سوم ايستادند در كشتي آزاد تيم دانشگاه مازندران در جايگاه نخست ايستاد، دانشگاه جامع علمي كاربردي نايب قهرمان شد و تيم دانشگاه فردوسي مشهد عنوان سوم را ازآن خود كرد.

در فوتسال دانشگاه تبريز در ديدار نهايي با نتيجه ‪ ۵‬بر ‪ ۲‬دانشگاه گيلان را از پيش رو برداشت و فاتح اين دوره از مسابقات شد و در ديدار رده بندي دانشگاه صنعتي شريف با شكست ‪ ۶‬بر ‪ ۳‬دانشگاه مازندران سوم شد.

در ديدار نهايي رقابت‌هاي فوتبال دو تيم دانشگاه مازندران و محقق اردبيلي مقابل هم ايستادند كه در پايان دانشگاه مازندران با نتيجه ‪ ۲‬بر ‪ ۱‬به پيروزي رسيد و در جايگاه نخست اين رقابت‌ها قرار گرفت.

همچنين در ديدار رده بندي دانشگاه تهران با نتيجه ‪ ۴‬بر ‪ ۱‬مقابل دانشگاه لرستان به پيروزي رسيد و در مكان سوم ايستاد.

در بسكتبال تيم دانشگاه تهران در ديدار فينال با نتيجه ‪ ۵۷‬بر ‪ ۴۵‬از سد تيم دانشگاه مازندران گذشت و برسكوي قهرماني ايستاد و دانشگاه پيام نور در ديدار رده بندي با نتيجه ‪ ۷۵‬بر‪ ۶۴‬دانشگاه اروميه را شكست داد و صاحب مدال برنز شد.

در فينال مسابقات واليبال كه بين دو تيم دانشگاه مازندران و دانشگاه تهران برگزار شد، دانشگاه تهران با نتيجه ‪ ۳‬بر ‪ ۲‬فاتح ميدان شد و بر سكوي قهرماني ايستاد، دانشگاه مازندران نايب قهرمان شد و تيم دانشگاه پيام نور در ديدار رده بندي با نتيجه ‪ ۳‬بر ‪ ۲‬دانشگاه شهيد بهشتي را شكست داد و در مكان سوم ايستاد.

در مسابقات هندبال در ديدار نهايي تيم دانشگاه اصفهان با نتيجه ‪ ۳۲‬بر ‪۲۳‬ تيم تربيت معلم سبزوار را پشت سر گذاشت و كاپ قهرماني را از آن خود كرد و در ديدار رده بندي تيم دانشگاه فردوسي مشهد با نتيجه ‪ ۳۳‬بر ‪ ۳۰‬از سد تيم دانشگاه پيام نور فارس گذشت ودر جايگاه سوم قرار گرفت.

دهمين دوره المپياد فرهنگي ورزشي دانشجويان سراسر كشوراز ‪ ۴‬تا ‪۱۲‬ مردادماه به ميزباني دانشگاه‌هاي استان مازندران و با حضور بيش از ‪۳۰۰۰‬ هزار دانشجو از ‪ ۶۷‬دانشگاه و موسسه آموزش عالي سراسر كشور برگزار شد.


تاریخ: 1389/5/12
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: