برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

تورنمنت بین المللی استانبول/ملی‎پوشان بسکتبال به مصاف تیم‏های جهانی می‎روند/ از همه پائین‏تریم!

تیم ملی بسکتبال کشورمان بامداد امروز عازم ترکیه شد تا از روز جمعه دیدار با سه تیم جهانی را در قالب تورنمنت بین‏المللی استانبول آغاز کند.

به گزارش خبرنگار مهر، در تورنمنت بین‎المللی و چهارجانبه بسکتبال ترکیه علاوه بر تیم ملی کشور میزبان و ایران، تیم‏های صربستان و نیوزلند نیز شرکت دارند. این 4 تیم از روز جمعه (15 مردادماه) دیدارهای خود را در این تورنمنت آغاز می‏کنند. برنامه دیدارهای تورنمنت بین‏المللی بسکتبال ترکیه به شرح زیر است: (ساعت‏ها به وقت ایران است)

جمعه (15 مردادماه) * صربستان - نیوزلند (ساعت ۱۹:۳۰ ورزشگاه سینن)
* ترکیه - ایران (ساعت ۲۲:۰۰ ورزشگاه اردم)  شنبه (16 مردادماه) * ایران - صربستان (ساعت ۱۹:۳۰ ورزشگاه سینن)
* ترکیه - نیوزلند (ساعت ۲۲:۰۰ ورزشگاه اردم)   یکشنبه (۱۷ مردادماه) * نیوزلند - ایران (ساعت ۱۹:۳۰ ورزشگاه سینن)
* ترکیه - صربستان (ساعت ۲۲:۰۰ ورزشگاه اردم)

مهدی کامرانی، امیر امینی، سامان ویسی، جواد داوری، صمد نیکخواه بهرامی، ایمان زندی، ارسلان کاظمی، اوشین ساهاکیان، حامد حدادی، موسی نبی‏‎پور، علی دورقی و پویا تاجیک 12 بازیکنی هستند که ترکیب تیم ملی بسکتبال کشورمان را در تورنمنتت بین‏المللی ترکیه تشکیل می‎دهند. این بازیکنان بامداد امروز چهارشنبه تهران را به مقصد استانبول ترک کردند.  

تیم ملی بسکتبال کشورمان به منظور آماده‏سازی برای حضور در رقابت‏های قهرمانی جهان و بازی‏های آسیایی در تورنمنت بین‎المللی ترکیه شرکت کرده است. ملی‎پوشان بسکتبال ایران به لحاظ رده‎بندی جهانی، پائین‎ترین تیم شرکت کننده در این تورنمنت است. ایران در رده 21 جهان قرار دارد در حالیکه صربستان، نیوزلند و ترکیه به ترتیب صاحب رنکنیگ 5، 13 و18 جهان هستند.    هر چهار تیم شرکت کننده در تورنمنت بین‎المللی ترکیه شهریورماه امسال در رقابت‎های قهرمانی جهان شرکت می‎کنند.  
تاریخ: 1389/5/13
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: