برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

گزارشی از اردوی جودو/بازگشت میراسماعیلی به تمرینات تیم ملی جودو / تمرین مشترک با جوانان

تمرینات تیم ملی جودو در حالی در سالن شهید افراسیابی پیگیری شد که آرش میراسماعیلی بعد از مدتها در کنار سایر ملی پوشان به تمرین پرداخت.

به گزارش خبرنگار مهر، با برگزاری رقابتهای انتخابی تیم ملی و معرفی ترکیب تیم اصلی برای حضور در رقابتهای قهرمانی جهان، تمرینات این تیم صبح و عصر پیگیری می شود. بر اساس برنامه کادر فنی ملی پوشان روزهای فرد در نوبت عصر به سالن شهید افراسیابی رفته و با اعضای تیم جوانان تمرین مشترکی را انجام می دهند.

تمرین عصر سه شنبه این تیم در سالن شهید افراسیابی دو مشخصه مهم داشت، حضور دوباره آرش میراسماعیلی روی تاتامی و تمرین در کنارسایر اعضای تیم ملی و حضور اعضای تیم ملی بانوان که از روی سکوها تماشاگراین تمرین بودند.

این تمرین با میدان دار میراسماعیلی که بعد از دو هفته ای غیبت با آسیب دیدگی از ناحیه ابروی راست به سالن افراسیابی آمده بود، آغاز شد. حاضرین در این تمرین با دستورات محمدرضا حاج یوسف زاده تکنیک های جودو را مرور کرده و سپس دو به دو به "اوچکومی"(مبارزه تمرینی) پرداختند.

در این قسمت قنبرعلی قنبری با دلیریان، مراسماعیلی با چاه خندق، معلومات با غفار، جمالی با محمد نیا و ملک محمدی با برادرش تمرینات را انجام دادند. در تمرین تیم ملی خبری از سنگین وزنها نبود، نبود حریف تمرینی برای محمدرضا رودکی باعث شده تا او در تمرینات فنی حضور کمرنگ داشته باشد.

سالن شهید افراسیابی مدتی است که به کمپ تمرینی جودو اختصاص یافته و با گسترده شدن چهار تخته تاتامی جودو رنگ و بویی جودویی به خود گرفته است.

تیم ملی جودو به در پی اخذ روادید از فرانسه است تا قبل از حضور در رقابتهای قهرمانی جهان یک اردوی مشترک 15 روزه را در کمپ جهانی پاریس پشت سر بگذارد.

رقابتهای جودو قهرمانی جهان طی روزهای هجدهم تا بیست و دوم شهریورماه در توکیو برگزار خواهد شد.


تاریخ: 1389/5/13
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: