برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

سرمربي اسبق تيم كشتي جوانان: براي جاه طلبي از كسي انتقاد نمي‌كنم

ورزش. كشتي. فلاح
تهران - سرمربي اسبق تيم كشتي آزاد جوانان كشورمان در خصوص صراحت لهجه و اظهارات بي‌پرده خود گفت: برخلاف ذهنيت برخي از اهالي و مسوولان كشتي، انتقادات صريح من از كاستي‌هاي موجود هيچ ارتباطي به جاه طلبي و گرفتن پست و مقام ندارد.

اكبر فلاح مربي سازنده و باسابقه كشتي كشورمان روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا اظهارداشت: بدون در نظر گرفتن مسووليت قبلي ام در تيم كشتي آزاد جوانان كشورمان، سالهاست كه در باشگاه‌هاي جنوب شهر تهران در كنار نوجوانان و جواناني فعاليت مي‌كنم كه هر كدام از آنها مي‌توانند پشتوانه‌هاي خوبي در كشتي كشورمان به حساب آيند.

وي افزود:در همين راستا اگر حرفي يا انتقادي مطرح مي‌كنم ،نبايد به حساب كدورت و خصومت با فرد يا افراد خاصي تلقي شود و يا آن را به معناي جاه طلبي من تعبير كرد. من عضو كوچكي از خانواده بزرگ كشتي هستم و مطمئن باشيد با موفقيت كشتي گيران، شاد و با شكست آنان غمگين خواهم شد.

سرمربي اسبق تيم كشتي آزاد جوانان به نتايج بدست آمده در رقابتهاي جهاني مجارستان اشاره كرد و گفت: اين ناكامي در حالي به وقوع پيوست كه مي‌شد از مدتها قبل چنين نتيجه‌اي را پيش بيني كرد، چرا كه تيم اعزامي به رقابتهاي جهاني به رغم حضور در تورنمنت‌هاي بين‌المللي و معتبر، بايد از فيلتر رقباتهاي انتخابي نيز گذر مي‌كرد.

فلاح گفت: متاسفانه در حالي كه بارها به اهميت و لزوم برگزاري رقابتهاي انتخابي اشاره كرديم، اما هيچكس به اين موضوع توجه نكرد و نفراتي به رقابتهاي جهاني رفتند كه در هيچ ديدار انتخابي و جدي، در مقابل يكديگر محك نخوردند.

وي افزود: برگزاري رقابتهاي انتخابي و بوجود آوردن ميداني سالم و سازنده براي رويارويي مدعيان تيم ملي را به هيچوجه نمي‌توان با برپايي اردوهاي طولاني مدت و مقطعي و همچنين تورنمنت‌هاي بين‌المللي توجيه كرد، چراكه هر كدام از اين برنامه‌ها ، ويژگي و تاثيرات خاص خود را دارند.

قهرمان اسبق كشتي جهان در خاتمه ابراز داشت: كشتي در رده‌هاي مختلف مثل يك زنجير به هم متصل و وابسته هستند و بديهي است كه وجود مشكل در هر كدام از رده‌هاي نونهالان، نوجوانان و جوانان، مستقيما بر عملكرد رده بزرگسالان و تيم‌هاي ملي تاثير خواهد گذاشت.


تاریخ: 1389/5/13
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: