برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

عقيلي: ترابيان در تلويزيون بايد از ما عذرخواهي کند

حرف‌هاي عباس ترابيان همچنان واکنش‌هاي متفاوتي را از سوي ملي‌پوشان در پي داشته است و گويا بازيکنان تيم ملي از توهيني که به خانواده آنها شده سخت ناراحتند. البته ترابيان هم در مصاحبه‌اي اعلام کرده که منظور خاصي نداشته و حتي عذرخواهي کرده است، با اين حال بازيکنان تيم ملي يکي پس از ديگري عليه او مصاحبه مي‌کنند.

عقيلي يکي از بازيکنان قديمي تيم ملي هم نسبت به حرف‌هاي ترابيان واکنش نشان مي‌دهد. او به خبرگزاري فوتبال ايران مي‌گويد: «حرف‌هاي ترابيان واقعا غيرقابل تحمل بود و او بايد در تلويزيون که رسانه ملي است بابت اين صحبت‌هايي که انجام داد از همه بازيکنان و خانواده‌هايمان عذرخواهي کند. نمي‌دانم اين آقا با چه فکري چنين حرف‌هايي را به زبان آورد و واقعا چنين جملاتي که گفت تاسف آور است.»

مدافع ملي‌پوش سپاهان تاکيد مي‌کند: «اين آقا خيال کرده که خودش در کاخ و دربار زندگي مي‌کند و ما هم دنيا نديده هستيم. اصلا من نمي‌دانم که خارج رفتن چه امتيازي دارد که ترابيان اينگونه حرف زد. او به خانواده همه بازيکنان توهين کرد و بايد بداند که ماهم بلد هستيم که توهين کنيم ولي حفظ احترام و حرمت هم چيز خوبي است. ترابيان بابت اين حرف‌هايي که زد بايد از همه ما عذرخواهي کند.»

عقيلي در ادامه حرف‌هايش در خصوص بازي سپاهان و فولاد خوزستان مي‌گويد: «بازي سختي در اهواز داريم. آنها پس از شکست دادن استقلال شرايط خوبي دارند و ما هم بعد از کسب دو تساوي هنوز انتظارات را برآورده نکرده‌ايم. سپاهان براي اينکه شرايط طبيعي را به دست آورد تحت هر شرايطي بايد فولاد را در اهواز شکست دهد.»
 

تاریخ: 1389/5/20
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: