برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

اعلام نتايج روز سوم و برنامه بازي‌هاي مرحله يك چهارم نهايي

مرحله مقدماتي مسابقات واليبال كاپ آسيا عصر روز گذشته با برتري تيم هاي ملي استراليا، قزاقستان، هند و ايران برابر حريفان به پايان رسيد

نخستين ديدار از سومين روز مسابقات واليبال كاپ آسيا صبح روز گذشته بين تيم هاي ملي ژاپن و استراليا برگزار شد كه در پايان تيم استراليا موفق شد با انجام يك بازي برتري نتيجه را به سود خود رقم بزند.
در اين ديدار كه از ساعت 10:30 و در حضور 500 تماشاگر برگزار شد، ملي پوشان استراليا با نتيجه 3 بر صفر حريف خود را از پيش رو برداشتند.
با كسب اين نتيجه تيم ژاپن سومين شكست خود را در اين دوره از مسابقات تجربه كرد.

* هند برابر تايوان به پيروزي رسيد
دومين ديدار از سومين روز مسابقات واليبال كاپ آسيا ظهر روز گذشته بين تيم هاي ملي هند و تايوان برگزار شد.
در اين ديدار كه از ساعت 13:30 در سالن غدير برگزار شد ملي پوشان هند موفق شدند با نتيجه 3 بر يك برابر تايوان به برتري دست پيدا كنند.
اين نخستين پيروزي هندي ها در اين دوره از پيكارها محسوب مي شود. تايوان هم در هر 3 بازي مرحله مقدماتي نتيجه را به حريفان واگذار كرده است.

* نخستين شكست كره جنوبي برابر قزاقستان رقم خورد
تيم هاي ملي كره جنوبي و قزاقستان سومين ديدار روز سوم را در سالن غدير برگزار كردند كه در پايان تيم قزاقستان موفق شد در ديداري زيبا با نتيجه 3 بر يك حريف خود را از پيش رو بردارد.
در اين ديدار كه از ساعت 15:30 دقيقه در حضور حدود 3 هزار تماشاگر برگزار شد ملي پوشان قزاقستان موفق شدند نخستين شكست كره جنوبي را در اين دوره از مسابقات رقم بزنند.
كره در ديدارهاي گذشته خود با نتيجه مشابه 3 بر 2 برابر تيم هاي ملي استراليا و ژاپن به برتري رسيده بود، اما قزاقستان پس از برتري برابر ژاپن در نخستين ديدار، در ديدار دوم خود برابر استراليا تن به شكست داده بود.

* ايران از ديوار چين عبور كرد
چهارمين ديدار از سومين روز مسابقات واليبال كاپ آسيا از ساعت 18 بين تيم هاي ايران و چين برگزار شد. در اين ديدار كه در حضور بيش از 6 هزار تماشاگر آغاز شد ملي پوشان ايران گيم نخست را در حالي كه تا امتيازهاي پاياني از حريف پيش بودند با نتيجه 26 بر 24 به چيني ها واگذار كردند. چيني ها پيروزي در گيم نخست را تا حدود زيادي مديون پاسور خوب تيم خود بودند چون وي در اين گيم با فراهم كردن پاس هاي دقيق مهاجمان تيم خود را با تك دفاع ايران روبرو مي كرد؛ البته بازيكنان ايران هم با حمايت هواداران بازي خوبي از خود به نمايش گذاشتند اما به نظر مي رسيد برخي تصميمات داوري در كسب اين نتيجه تاثيرگذار بود.
ملي پوشان ايران در حالي گيم دوم را هم به حريف واگذار كردند كه در اين گيم هم تيم چين بازي برتري نسبت به ايران از خود به نمايش گذاشت و با نتيجه 25 بر 22 پيروز شد.
گيم سوم با برتري قابل توجه ايران آغاز شد كه برخلاف گيم هاي قبلي در دفاع روي تور عملكرد قابل قبولي از خود نشان داد؛ اما دريافت هاي خوب بازيكنان چين هم كمي ملي پوشان ايران را با مشكل مواجه كرده بود.
در اين گيم فشار تماشاگراني كه خطر باخت را احساس مي كردند مضاعف شد تا اينكه تيم ايران توانست با نتيجه 25 بر 23 اين گيم را به سود خود به پايان برساند تا بازي به گيم چهارم كشيده شود.
در گيم چهارم ملي پوشان ايران با روحيه اي كه از پيروزي در گيم سوم گرفته بودند با انگيزه بالايي ظاهر شدند و توانستند در همان ابتداي كار فاصله امتيازي خود را با حريف زياد كنند. انجام حركات سرعتي و دفاع روي تور خوب را مي توان از مهم ترين دلايل پيروزي ايران دانست. اين گيم در پايان با نتيجه 25 بر 16 به سود ملي پوشان ايران خاتمه يافت تا بازي در گيم پنجم پيگيري شود.
گيم پنجم را مانند دو گيم گذشته تيم ايران بهتر آغاز كرد و در پايان مزد بازي برتر خود را گرفت. تيم ايران در اين گيم موفق شد تيم قدرتمند چين را با نتيجه 18 بر 16 از پيش رو بردارد تا در پايان با نتيجه 3 بر 2 پيروز ميدان لقب بگيرد. اين نخستين شكست چين در اين مرحله از مسابقات محسوب مي شود.

رده بندي گروه‌هاي اول و دوم به اين شرح است:
گروه اول:
1- ايران
2- چين
3- هند
4- تايوان

گروه دوم:
1- استراليا
2- كره جنوبي
3- قزاقستان
4- ژاپن

با توجه به رده بندي تيم ها در پايان مرحله مقدماتي برنامه بازي در مرحله يك چهارم نهايي به اين شرح است:

تايوان - استراليا، ساعت 10
قزاقستان - چين، ساعت 14
ايران - ژاپن، ساعت 16:30
كره جنوبي - هند، ساعت 18:30

تيم هاي حاضر در رقابت ها امروز استراحت مي كنند و از فردا برابر حريفان به ميدان خواهند رفت.

تاریخ: 1389/5/20
کلمات کلیدی: ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: