برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

خودروهاي جديد ستاره هاي ليگ برتر انگليس

در حاليکه هنوز چند هفته اي به شروع بازيهاي ليگ برترانگلستان باقي مانده ، بازيکنان شاخص حاضر در مشهورترين تيمهاي فوتبال اروپا و جهان دست به خريد خودروهاي جديد زده اند.

فرناندو تورس که اخيرا حضورش در ليورپول را براي فصل اينده تاييد کرد خودرو استون مارتين دي اس بي مشکي رنگي خريداري کرده است . اين خودرو با فيلم کازينو رويال جيمز باند مشهور شد و اين مهاجم 26 ساله براي خريد اين خودروبيش از 160 هزار پوند پرداخت کرده است .

اما رقيب تورس در جدول گلزني اين فصل ليگ برتر که از 18 اگوست آغاز خواهد شد وين روني است که روز گذشته با خودرو جديدش در خيابانهاي منچستر ديده شد. روني که به خاطر انتشار عکسي از او در حال سيگار کشيدن در يکي از کافه هاي شهر به شدت از سوي فرگوسن مورد انتقاد قرار گرفته است ائودي ار اس 6 خريداي کررد است . اين خودرو ده سوپاپه که حداکثر سرعتش به 270 کيلومتر مي رسد براي اين بازيکن متمول انگليسي بيش از 78 هزار پوند آب خورد . اندرسون بازيکن پرتغالي تيم من يونايتد که در روزهاي اخير به خاطر سانحه رانندگي اش در پرتغال و مصدوميت جزيي اش در کانون توجه رسانه ها قرار داشت هم با خوردو جديدي به زمين تمرين من يونايتد آمد . او که علاقه خاصي به خوردو آئودي دارد پس از نابود شدن خودرو آئودي آر 8 به ارزش 125 هزار پوند در آن سانحه اين بار مدل کيو 7 اين خودرو را به ارزش 40 هزار پوند خريداري کرده است .اما هيچکدام از اين خودورها در حاشيه اولين تمرين من يونايتد در انگلستان پيش از اغاز فصل توجه خبرنگاران را جلب نکرد بلکه اين ناني بود که با ورودش به محوطه جمعي از عکاسان را به دنبال خود کشاند.

خودرو لامبورگيني " گاياردو" ناني به ارزش 180 هزار پوند با سرعت 300 کيلومتر در ساعت يکي از 250 عدد خودرويي است که ازا ين مدل در جهان ساخته شده و ناني به دليل علاقه فراوان به اين مدل آن را به شکل اختصاصي از اين شرکت خريداري کرده است.

 

تاریخ: 1389/5/20
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: