برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

مظلومی در گفتگو با مهر:شایسته این همه انتقاد نیستیم/ آینده بازیکنان استقلال را خراب نمی‌کنم

سرمربی تیم فوتبال استقلال در واکنش به انتقادی که این روزها در مورد آبی‌پوشان مطرح می شود، گفت: بازیکنان استقلال هنوز به مرز آمادگی نرسیده اند و شایسته این همه انتفاد نیستند.

پرویز مظلومی در گفتگو با مهر، با مثبت ارزیابی کردن شرایط تیمش پیش از بازی مقابل ذوب‌آهن گفت: در آستانه بازی حساسی که مقابل ذوب‌آهن داریم آخرین مراحل آماده‌سازی خود را پشت سر می‌گذاریم و آماده مصاف با این تیم می‌شویم. ذوب‌آهن یکی از بهترین تیم‌های لیگ است که قطعا کار آسانی مقابل این تیم نخواهیم داشت.

سرمربی تیم فوتبال استقلال با اشاره زیبایی بازی این دو تیم طی سال‌های گذشته اظهار داشت: همانطور که همه می‌دانند بازی‌های استقلال و ذوب‌آهن همیشه از جذاب‌ترین بازی‌های لیگ بوده است. مهمترین دلیل زیبا از آب درآمدن بازی‌های این تیم فوتبال بازی کردن بوده است.

وی افزود: استقلال و ذوب‌آهن همیشه بدون هرگونه حاشیه ای به فکر بازی خود بودند و این موضوع جذابیت بازی را افزایش می‌دهد. علاوه بر این، ذوب‌آهن از جمله تیم‌هایی است که تغییرات چندانی نداشته است و تیم یکدستی مقابل استقلال خواهد بود.

این مربی در مورد تغییرات احتمالی در ترکیب استقلال نسبت به بازی قبلی گفت: ما همیشه بر اساس سیستم حریف نفرات خود را انتخاب می‌کنیم و احتمال دارد برای این مسابقه تغییراتی داشته باشیم.

مظلومی در خصوص وضعیت دروازه استقلال نیز اظهار داشت: محمد محمدی و وحید طالب لو هر دو کاملا آماده هستند. هر چند فردا تصمیم قطعی در مورد دروازه بان شماره یک اتخاذ می شود.

وی با اشاره به عملکرد بازیکنان خارجی تیمش ادامه داد: این بازیکنان هنوز آماده حضور در ترکیب استقلال نیستند اما با توجه به بازیکنان مصدوم مجبوریم از آنها استفاده کنیم. آسیب دیدگی بازیکنان قابل پیش بینی نیست و ما چاره‌ای جز استقاده از این بازیکنان نداریم.

پرویز مظلومی در ادامه اظهار داشت: دسوزا که تجربه بازی در لیگ ایران را دارد و امیدوارم زودتر به شرایط ایده آل برسد دوسانتوس و آندره لوئیز نیز خیلی دیر به ما اضافه شدند و برای جا افتادن در ترکیب استقلال احتیاج به زمان دارند. این بازیکنان هنوز با سایرین هماهنگ نیستند.

سرمربی استقلال در پاسخ به این سوال که "چرا به جای استفاده از بازیکنان خارجی ناآماده از نفرات امید که از ابتدا با استقلال تمرین کرده اند، استفاده نمی کند؟"، گفت: از محبوب مجاز که استفاده کرده ایم اما برای استفاده از دیگر بازیکنان جوان استقلال، باید کمی صبر کنیم و کم کم از حضور آنها بهره ببریم.

وی با اشاره به این موضوع که تنها مشکل استقلال در شرایط فعلی حضور چندین بازیکن مصدوم است، تصریح کرد: 3 بازیکن که از قبل مصدوم بوده اند، هیچ وقت در فکر مصدومیت آرش برهانی و مجتبی جباری هم نبودیم. به هرحال این اتفاقات افتاده و تا رفع کامل مشکل این بازیکنان باید صبر کنیم.

مظلومی ادامه داد: برخی می گویند تمرینات بد استقلال باعث این مصدومیت هاست. در پاسخ این افراد فقط می توانم بگویم، کجا در تمرینات استقلال مصدوم شده‌اند؟ اگر قبلا رباط پاره می کردند، جای شکر دارد که حالا فقط دچار کشیدگی می شوند! من می توانم به زور آمپول از این نفرات استفاده کنم اما با این کار فقط آینده آنها را خراب می کنم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در مورد اظهار نظر برخی پیشکسوتان این تیم گفت: فکر می‌کنم انتقاد از تیم را خیلی زود شروع کرده‌اند که این مسئله واقعا ما را ناامید کرد! استقلال تغییرات داشته و به زمان نیاز دارد. اکثر بازیکنان هنوز آماده نیستند و شایسته انتقاد آن هم به این سرعت نیستند.

مظلومی در ادامه گفت: ما فقط 2 بازی انجام داده‌ایم فکر نمی کنم به این سرعت شایسته انتقاد باشیم. تیم استقلال متعلق به پیشکسوتانش است و قطعا از نظرات آنها استفاده می کنیم.


تاریخ: 1389/5/13
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: