برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

با حفظ صدرنشيني مسير قهرماني را طي مي‌كنيم

سرمربي تيم فوتبال استيل آذين گفت: اكنون كه در صدر جدول ايستاده‌ايم اين جايگاه را حفظ و مسير خودمان را در راه قهرماني دنبال مي‌كنيم.

لوبيسا تومباكوويچ با اشاره به شرايط تيم نفت تهران سومين حريف استيل آذين اظهار داشت: شناخت ما از تيم نفت با توجه به بازي هاي اول آنها در ليگ است. مي توانم بگويم نفت تيم خوب و قابل توجهي است. آنها در بعضي دقايق از بازي هاي گذشته كيفيت بالايي از خودشان نشان داده اند و تيم خوبي بودند.

وي افزود: مي توانم با اطمينان بگويم كه اين يك بازي آسان براي دو تيم نخواهد بود اما استيل آذين باز هم براي كسب 3 امتياز و رسيدن به عدد 9 در جدول رقابت ها وارد زمين مي شود. با عبور از هفته هاي ابتدايي شرايط تيم ها بهتر مي شود و رقابت جدي تري در پيش خواهيم داشت.

سرمربي استيل آذين در خصوص مصدوميت سوشا مكاني و حضور نشاط جو در دروازه اين تيم تصريح كرد: نشاط جو دروازه بان با تجربه و خوبي است كه به او اعتماد دارم. فكر مي كنم در بازي با پاس نشاط جو كيفيت كار خودش را به ما نشان داد، البته مصدوميت مكاني موجب ناراحتي همه اعضاي تيم شد اما در فوتبال اين اتفاقات طبيعي است و بايد خودمان را براي ادامه رقابت ها آماده كنيم. نشاط جو هم به خوبي شرايط حساس و موقعيت تيم را مي داند.

تومباكوويچ در خصوص رقابت مدعيان براي قهرماني در رقابت هاي ليگ و صدرنشيني استيل آذين گفت: رقابت با رسيدن به هفته هاي مياني سخت تر و جدي تر مي شود. من گفته بودم كه صدرنشيني در اين هفته اهميت زيادي ندارد اما حالا تيم ما صدرنشين است و بايد براي حفظ اين جايگاه تلاش كنيم. تنها براي قهرماني به ليگ برتر ايران و استيل آذين آمده ام. هدف ديگري ندارم. اكنون كه در صدر جدول ايستاده ايم اين جايگاه را حفظ و مسير خودمان را در راه قهرماني دنبال مي كنيم.

سرمربي استيل آذين در پايان با تاكيد بر اين نكته كه هيچ بازي در ليگ حرفه اي فوتبال را آسان نمي داند خاطرنشان كرد: سختي و آساني بازي ها در ليگ حرفه اي فوتبال معني ندارد. همه بازي ها براي ما سخت و جدي خواهد بود چون همه تيم ها تلاش مي كنند و مي توانند فراتر از حد انتظار ظاهر شوند. تا امروز نشان داده ايم كه همه حريفان را جدي مي گيريم و با قدرت براي كسب همه امتياز مسابقه وارد زمين مي شويم.
 

تاریخ: 1389/5/20
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: