برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

لوبیسا تومباکوویچ:هدفمان حفظ صدرنشینی است/ سختی و آسانی بازی‌ها معنی ندارد

سرمربی تیم فوتبال استیل آذین تهران تاکید کرد هدفی به جز حفظ صدرنشینی و رسیدن به عنوان قهرمانی در مسابقات لیگ ندارد.

به گزارش خبرنگار مهر، لوبیسا تومباکوویچ در مورد دیدار تیمش برابر تیم نفت تهران گفت: شناخت ما از تیم نفت با توجه به بازی‌های آنها در لیگ است. بازیکنان این تیم در بعضی دقایق از بازی‌های گذشته کیفیت بالایی از خودشان نشان داده اند و نشان دادند تیم خوبی هستند.

وی اضافه کرد: با اطمینان می‌گویم این یک بازی آسان برای دو تیم نیست اما استیل آذین باز هم برای کسب 3 امتیاز و رسیدن به عدد 9 در جدول رقابت‌ها وارد زمین می شود. ابلته با عبور از هفته‌های ابتدایی شرایط تیم ها بهتر می شود و رقابت جدی‌تری در پیش داریم.

سرمربی استیل آذین در مورد مصدومیت سوشا مکانی و عملکرد نشاط جو اظهار داشت: نشاط جو دروازه‌بان با تجربه و خوبی است که من به وی اعتماد دارم. البته مصدومیت مکانی موجب ناراحتی همه اعضای تیم شد اما در فوتبال این اتفاقات طبیعی است و باید خودمان را برای ادامه رقابت‌ها آماده کنیم. نشاط جو هم به خوبی شرایط حساس و موقعیت تیم را می داند.

تومباکوویچ در مورد رقابت مدعیان برای قهرمانی در رقابت‌های لیگ و صدرنشینی استیل آذین تاکید کرد: رقابت با رسیدن به هفته‌های میانی سخت تر و جدی تر می شود. گفته بودم که صدرنشینی در هفته‌های نخست اهمیت زیادی ندارد اما حالا تیم ما صدرنشین است و باید برای حفظ این جایگاه تلاش کنیم.

وی همچنین افزود: تنها برای قهرمانی به لیگ برتر ایران و استیل آذین آمده ام و هدف دیگری ندارم. حالا که در صدر جدول ایستاده ایم این جایگاه را حفظ می کنیم و مسیر خودمان را در راه قهرمانی دنبال می کنیم.

سرمربی استیل آذین در پایان گفت: سختی و آسانی بازی‌ها در لیگ حرفه ای فوتبال معنی ندارد. همه بازی ها برای ما سخت و جدی است چون همه تیم ها تلاش می کنند و می‌توانند فراتر از حد انتظار ظاهر شوند. تا امروز نشان داده ایم که همه حریفان را جدی می گیریم و با قدرت برای کسب همه امتیاز مسابقه وارد زمین می شویم.

دیدار تیم‌‎های فوتبال استیل آذین و نفت تهران در چارچوب هفته سوم رقابت‌های فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور ساعت 17:30 دقیقه روز جمعه در ورزشگاه دستگردی تهران برگزار می‌شود


تاریخ: 1389/5/13
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: