برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

افضلي: انتخاب 5 بازيكن اصلي كار دشواري است

حسين افضلي  اظهار داشت: همان‌طور كه سال گذشته در فولادماهان انتخاب 5 بازيكني كه به عنوان تيم اصلي به زمين مي‌روند‌ كار دشواري بود، امسال هم براي ارنج كردن مشكل داريم چون همه خوب و آماده هستند. همه نفرات در حد و اندازه هم هستند و به همين دليل بر اساس شرايط بازي 5 نفر را انتخاب مي‌كنيم.

وي در مورد تيم منصوري حريف فرداي گيتي‌پسند تصريح كرد: منصوري تيم خوبي است كه از نظر فني با آمدن يك مربي جوان، شرايط بهتري پيدا كرده و انگيزه‌هاي زيادي نيز دارد. محمد كشاورز هم به اين تيم اضافه شده است. منصوري هميشه در ليگ حرف براي گفتن دارد. امسال اين تيم نوپاست؛ ولي بازيكنانش خيلي با هم هماهنگ هستند. در تيم منصوري تلفيقي از تجربه و نيروي جواني وجود دارد. در عين‌حال نسبت به اين بازي اميدوار هستيم.

سرمربي فصل گذشته تيم ماهان خاطرنشان ساخت: بازي اول هميشه شرايط خاص خودش را دارد و اين مسئله در مورد همه تيم‌ها صادق است. با توجه به اينكه ميزباني اين مسابقه هستيم، تلاش مي‌كنيم اهداف‌مان را در زمين پياده كنيم. حتما در اين راه تماشاگران خوب اصفهاني ياري‌رسان ما خواهند بود. تماشاگراني كه از 2 تيم خوب و مدعي استان يعني فولادماهان و گيتي‌پسند حمايت خواهند كرد.
تاریخ: 1389/5/13
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: