برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

تور دوچرخه‌سواری هایلک چین: میزبانی پیراهن کوهستان را حفظ کرد ورزش > دوچرخه‌سواری - همشهری آنلاین:چهارمین مرحله از تور بین‌المللی دوچرخه‌سواری چین هایلک با حفظ پیراهن کوهستان و عنوان اول تیمی برای قادر میزبانی و تیم پتروشیم

ورزش > دوچرخه‌سواری  - همشهری آنلاین:
چهارمین مرحله از تور بین‌المللی دوچرخه‌سواری چین هایلک با حفظ پیراهن کوهستان و عنوان اول تیمی برای قادر میزبانی و تیم پتروشیمی تبریز پیگیری شد.

به گزارش مهر، پنجمین روز و چهارمین مرحله از تور بین‌المللی دوچرخه‌سواری چین هایلک روز چهارشنبه (30 تیر) با حضور 140 رکاب‌زن از 21 تیم در مسیر 118 کیلومتری بین ژینینگ (دوبا) به هایلک پیگیری شد که در نهایت "ایوان استویک" از صربستان با زمان 2 ساعت و 50 دقیقه و 12 ثانیه در رده نخست ایستاد. رکاب‌زنانی از اوکراین و روسیه هم دوم و سوم شدند.

در این مرحله حسین عسگری از تیم پتروشیمی تبریز به عنوان نزدیک‌ترین رکابزن به نفر اول در رده سیزدهم ایستاد. حسین علیزاده شانزدهم، قادر میزبانی سی وهفتم، آندری میزاروف قزاقستانی پنجاه و دوم و حسین جهانبانیان هشتاد و هفتم شدند. رحیم امامی و رسول براتی، رکاب‌زنان ایرانی عضو تیم جایانت تایوان نیز به ترتیب چهل و سوم و هشتاد و نهم شدند.

روز چهارشنبه و در پایان مرحله چهارم این تور بین‌المللی مطرح، تیم پتروشیمی تبریز با زمان 39 ساعت و 38 دقیقه و 49 ثانیه همچنان بر سکوی اول ایستاده است. دو تیم اسلوونی با 36 ثانیه و جایانت تایوان با سه دقیقه و 18 ثانیه به ترتیب دوم و سوم هستند.

در مجموع بخش انفرادی،"رادوسلوو" از کرواسی با زمان 13 ساعت و 12 دقیقه و 3 ثانیه همچنان پیراهن این بخش را از آن خود دارد. "گرگور گازوودا" از اسلوونی پیراهن امتیازی و قادر میزبانی برای روز دوم پیراهن کوهستان را از آن خود کرده است.

روز پنجشنبه در ادامه این تور، رکاب‌زنان مسیر 5/120 کیلومتری کوئینگ لایک به بلرد آیلند را طی خواهند کرد. تور بین‌المللی چین هایلک در 9 مرحله برگزار می‌شود.

تاریخ: 1389/4/30
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: