برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

مصدوم هستم؛ شاید به بازی فولاد نرسم ورزش > فوتبال - یک روز قبل از مسابقه تیم ملی با لاتزیو، درحالی‌که اعضای تیم ملی با اتوبوس از کمپ موسل گرو در اتریش به ایتالیا می‌رفتند، مهرزاد معدنچی و علی کریمی آماده سفر به تهران بودند. اولی به&z

ورزش > فوتبال  - یک روز قبل از مسابقه تیم ملی با لاتزیو، درحالی‌که اعضای تیم ملی با اتوبوس از کمپ موسل گرو در اتریش به ایتالیا می‌رفتند،

مهرزاد معدنچی و علی کریمی آماده سفر به تهران بودند. اولی به‌دلیل آسیب‌دیدگی در مسابقه دوستانه تیم ملی مقابل ستاره سرخ بلگراد دیگر نتوانست پا به پای بقیه بازیکنان تمرین کند و به این ترتیب سرمربی تیم ملی هم قید حضور هافبک استیل آذین برای 2مسابقه دوستانه دیگر را زد.

افشین قطبی هم پیش‌تر اعلام کرده بود که مهرزاد معدنچی را برای بازی با لاتزیو در اختیار نخواهد داشت. این بازیکن به‌دلیل کشیدگی عضله پای چپ در مدت حضور در اردوی اتریش معمولا آب‌درمانی و فیزیوتراپی می‌کرد.

موضوع علی کریمی اما پیچیده‌تر بود. کاپیتان تیم ملی که در این اردو بارها به امکانات محدود کمپ موسل‌گرو اعتراض کرده بود، در شبی که ملی‌پوشان چمدان‌های خود را برای سفر به ایتالیا آماده می‌کردند، گفت که مصدوم است و نمی‌تواند تیم ملی را مقابل لاتزیو همراهی کند.

البته برخی اخبار از دلخوری کریمی از مربیان تیم ملی حکایت کرده و سکوت کریمی این اخبار غیررسمی را تایید می‌کرد؛ مسئله‌ای که بالاخره با گفت‌وگوی کریمی برطرف شد: «اگر مصدوم نمی‌شدم با تیم ملی به ایتالیا می‌رفتم. این مصدومیت ناراحتم کرده است. از پشت پا، زیر دوقلوهای ساق پایم کشیدگی ایجاد شده. اگر نیاز باشد باید عکس بگیرم و درغیر این‌صورت چند جلسه فیزیوتراپی لازم است.»

کریمی بعد از آخرین تمرین تیم ملی در اردوی اتریش به اصغر حاجیلو، سرپرست تیم ملی گفت که نمی‌تواند برای تیم ملی بازی کند. کاپیتان تیم ملی اما در این باره با افشین قطبی صحبت نکرده و سرمربی حرف‌هایی به او زده است: «قطبی صحبت خاصی نکرد فقط ابراز امیدواری کرد که هرچه زودتر به شرایط مسابقه برسم و گفت حتما برو به وضعیت پایت رسیدگی کن.»

کریمی درباره برخی صحبت‌های حاشیه‌ای که پشت سرش است، می‌گوید: «من اصلا به این حرف‌ها اهمیتی نمی‌دهم و هر وقت که تیم ملی بخواهد در خدمت‌شان هستم و الان هم اگر این مصدومیت به‌وجود نمی‌آمد با تیم ملی به ایتالیا می‌رفتم.»

غیبت احتمالی کریمی

گرچه اغلب مربیان لیگ نسبت به زمان اردوی اتریش معترض و نگران وضعیت ملی‌پوشان خود بودند، ظاهرا استیل آذین تنها تیم متضرر است. وضعیت مهرزاد معدنچی و علی کریمی برای نخستین مسابقه استیل آذین در لیگ برتر مشخص نیست.

جالب اینکه تومباکوویچ، سرمربی صربستانی این تیم نگرانی خود را نسبت به وضعیت ملی پوشان استیل آذین اعلام کرده بود.او معتقد بود که 4 بازیکن ملی پوش خود را زمان بسیار کمی در اختیار داشته و تقریبا بخش زیادی از اردوی اتریش را مجبور شده بدون آنها سپری کند.

در عین حال، مدیرعامل استیل‌آذین در نامه‌ای به فدراسیون فوتبال از رئیس این فدراسیون خواسته بود که زمان اردوی اتریش را تغییر دهند و گفته بود: «اما آقای کفاشیان در جواب نامه استیل‌آذین تنها لبخند زد.»

البته افشین قطبی در روزهای گذشته گفته بود که مصدومیت مهرزاد معدنچی به اردوی تیم ملی ارتباطی ندارد اما او و کریمی در اردوی اتریش مصدوم شده‌اند. به هر حال، کریمی خبر می‌دهد که احتمالا نمی‌تواند در بازی این تیم مقابل فولاد به میدان برود. او می‌گوید: «به هر حال فوتبال است. من و مهرزاد یک هفته فرصت داریم و تا دکتر تیم معاینه کامل انجام ندهد، چیزی نمی‌توانم بگویم.»

کریمی یادآور می‌شود که از کادرفنی تیم ملی خواسته است که او و مهرزاد معدنچی را هر چه زودتر به تهران بفرستند. به این ترتیب این دو بازیکن درمان پای آسیب دیده خود را شروع می‌کنند تا شاید بتوانند دوشنبه در هفته اول لیگ دهم برای استیل آذین به میدان بروند. با وجود این، وضعیت این دو بازیکن هنوز مبهم است؛ موضوعی که نگرانی استیلی‌ها را بیشتر کرده است.

تاریخ: 1389/4/30
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: