برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

بهمن صالح نيا: از فرهاد پورغلامي خواهش کردم فقط به کار فني تمرکز کند و به حاشيه ها کاري نداشته باشد

اين دفعه واقعا نمي توانم کاري بکنم. مديرعامل ملوان نيست اميدوارم نگاه ها به سوي کم کاري من نباشد

کاوه چلمبری/خبرگزاری پارس فوتبال

تيم فوتبال ملوان که نماد شهر انزلي و محبوب ساحل نشينان کاسپين در شمال ايران به شمار ميآيد در دو بازي اخير خود نشان داد ه که مي تواند انتظارات هواداران بي شمار خود را بر آورده سازد به شرطي که حواشي موجود در آن هر چه سريعتر از بين برود. نداشتن سرپرست به هيچ وجه زيبنده ي تيم بزرگ ملوان نيست، مديرعامل پروازي اين تيم کجا است؟ چرا هواداران قوي سپيد که بار ها در ديدار هاي خارج از خانه نقطه ي قوت بوده اند از سوي باشگاه حمايت نمي شوند تا در ورزشگاه ها حضور يابند؟ آقاي قهرماني استاندار گيلان که هم اکنون يکي از اعضاي هيات مديره ي ملوان به شمار مي آيند چه اقداماتي براي بهبود اوضاع و کاهش حواشي تيم انجام داده اند؟ چرا جلسه ي هيات مديره ملوان براي از بين بردن حواشي هر چه سريعتر تشکيل نمي شود؟ موارد ذکر شده باعث شد تا پاي صحبت هاي معاونت باشگاه ملوان بنشينيم.

آيا مشکل ناخدا غلامي سرپرست ملوان حل شد؟

در رابطه با ناخدا غلامي و مشکلات ملوان ديروز با دکتر حسيني در 16 مورد صحبت کردم که ضرورت دارد هيات مديره آنها را تصويب بکند. براي جلوگيري از چالش ها، اجراي نقطه نظرات اذهان عمومي و کادر مربيان و دغدغه هايي که آرامش روحي و فکري و شرايط تيمي را به هم مي زند صحبت کردم تا جلسه ي هيات مديره سريعا شکل بگيرد تا هيات مديره تصميم بگيرد که اين دغدغه ها بر طرف شود. با توجه به پيش رو بودن دو مسابقه ي مهم با مس و پيکان اين مشکلات بايد به سرعت حل شود.

بهمن خان ملوان را در دو بازي ابتدايي ليگ دهم برتر فوتبال ايران جام خليج فارس چگونه ديديد؟

در بازي اول بچه ها هماهنگي لازم را نداشتند با اين وجود تيم ما خوب ظاهر شد و موقعيت هاي زيادي را از دست داديم. در بازي دوم تيم منسجم بود و اتحاد کار تاکتيکي بسيار زيبايي از بچه ها مشاهده شد. از تک تک بازيکنان تشکر مي کنم دستشان درد نکند. تشکر ويژه اي هم از کادر فني دارم. اميدوارم در دو بازي حساس پيش رو همانند بازي با سپاهان ظاهر شوند تا 6 امتياز بهينه که حق مسلم ملوان است کسب شود.

در صحبتي که با دکتر حسيني رياست هيات مديره ي ملوان داشتيد چه مواردي را مطرح کرديد.

در رابطه با عقد قرارداد با ليدرها و هواداران و روشن شدن موقعيت مديرعامل صحبت هاي زيادي انجام دادم. از دکتر حسيني خواهش دارم هر چه سريعتر ابهامات موجود برطرف شود.

پست کنوني شما در ملوان چيست؟

اخيرا از سوي دکتر حسيني به عنوان معاونت باشگاه ملوان انتخاب شدم. همچنين مسئوليت سازمان فوتبال منطقه ي آزاد به عهده ي من گذاشته شد. مسئوليت کنوني من در ملوان بسيار سنگين است و بايد بتوانم انتظارات را بر آورده سازم. متاسفانه هنوز وضعيت تيم هاي پايه مشخص نيست با توجه به ورودي که کردم اميدوارم جلسه ي هيات مديره تا پايان هفته  و قبل از بازي با مس تشکيل شود.

در رابطه با حواشي پيش آمده چه صحبتي با آقاي فرهاد پورغلامي داشتيد؟

از آقاي فرهاد پورغلامي و کادرفني خواهش کردم فقط به کار فني تمرکز کنند و به حاشيه ها کاري نداشته باشند. همين چند دقيقه پيش داشتم با آقاي پورغلامي در رابطه با سرپرست محبوب ملوان ناخدا غلامي صحبت مي کردم. در بازي اول با نفت تهران در انزلي ريش گرو گذاشتم آقاي صديقي بر من منت گذاشت و اجازه داد تا ناخدا غلامي روي نيمکت ملوان بنشيند. ببينيد سرمربي تيم اعضاي کادرفني، سرپرست و تدارکات را به هيات مديره پيشنهاد مي دهد و هيات مديره اين انتخاب ها را مصوب مي کند. مديرعامل تنها مجري تصميم گيري هاي هيات مديره است.

اين واقعا زيبنده ي باشگاه بزرگ ملوان نيست که گوينده ي شبکه ي اصفهان بگويد ملوان بددون سرپرست است. آيا ناخدا غلامي در بازي با مس مي تواند روي نيمکت بنشيند؟

اين دفعه واقعا نمي توانم کاري بکنم. مديرعامل ملوان نيست اميدوارم نگاه ها به سوي کم کاري من نباشد. اين که رسانه ها مي گويند ملوان بدون سرپرست است باب پسند معنويت ارزش های ملوان نيست. اين که گوينده ي تلويزيون اين را بگويد جاي تاسف دارد. کار به گذشته ي آقايان نداريم. به حال فکر مي کنيم اگر به اين نقاط توجه کنيم مسايل حل مي شود. آقاي غلامي از بدنه ي ملوان هست.

احتمالا اعضاي هيات مديره ملوان درگيريها و مشغلات زيادي دارند که جلسه ي هيات مديره تشکيل نمي شود.

به هر جهت آنها گرفتارند  که جلسه تشکيل نمي شود.

اعضاي هيات مديره ملوان چه کساني هستند؟

استاندار گيلان آقاي قهرماني، دکتر حسيني، تيمسار موسوي، آقاي آقايي و يکي از اعضاي بلند مرتبه ي منطقه آزاد.

اگر همه ي اعضاي هيات مديره براي تشکيل جلسه ي پايان هفته حضور نداشتند چه مي شود؟

دکتر حسيني در اين زمينه گفت اگر سه نفر از اعضا حضور داشتند جلسه تشکيل بشود.

تاریخ: 1389/5/13
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: