برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

رحمتي: آقاي ترابيان ما ساحل نديده نيستيم!

سيد مهدي رحمتي دروازه‌بان شماره يک تيم ملي هم از صحبت‌هاي ترابيان ناراحت است. او هم مثل اکثر بازيکنان تيم ملي معتقد است که حرف‌هاي اين مسئول فدراسيون چيزي جز توهين به بازيکنان و خانواده‌هايشان نبوده است.

رحمتي در گفت‌وگو با خبرگزاري فوتبال ايران حرف‌هايش را اينگونه آغاز مي‌کند: «آقاي ترابيان خواسته يا ناخواسته حرف‌هايي را به زبان آورد که توهين به بازيکنان و خانواده‌هاي آنها بود. بايد بگويم که براي خانواده ما خارج يعني عربستان، سوريه و عراق که اينها همه کشورهاي زيارتي هستند و خانواده ما دوست دارند به چنين جاهايي بروند. البته شنيده‌ام که خانواده آقاي ترابيان در انگليس هستند ولي خانواده‌هاي ما بيشتر جاي زيارتي را دوست دارند.»

رحمتي در ادامه حرف‌هايش مي‌گويد: « آقاي ترابيان،ما ساحل و رودخانه نديده نيستيم.اين براي اولين بار نبود که به اردوي خارج از ايران مي‌رفتيم و حالا شايد به خاطر اين حرف‌ها آخرين اردو باشد ولي بد نيست بدانيد که با حضور همين مسئول فعلي حراست که با ما به اتريش و ايتاليا آمده بود، به اسپانيا و چک رفتيم و اتفاقا در کنار دريا اردو زده بوديم، يعني هتل ما در کنار دريا بود ولي هيچ مشکلي پيش نيامد. اکثر بازيکنان تيم ملي خانواده‌دار و متاهل هستند. در ضمن ما بچه مسلمان هستيم و به طور حتم مراقب رفتار خود خواهيم بود. وقتي ايشان مي‌گويد که نمي‌توانستيم بازيکنان را جايي ببريم که در کنار رودخانه و دريا باشد، ديگران چه فکري مي‌کنند؟ حتما مي‌خواستند ما را به کوه ببرند تا آدم نبينيم! »

دروازه‌بان ملي پوش سپاهان تاکيد مي‌کند: «آقاي ترابيان شما در پربيننده ترين برنامه نود خواسته يا ناخواسته اين حرف‌ها را زديد و در همان برنامه بايد از تک تک بازيکنان عذرخواهي کنيد. درضمن من از سازمان تربيت بدني و فدراسيون فوتبال ميخواهم که اين موضوع را پي‌گيري کنند. الان شرايط طوري شده که حتي بازيکناني که عاشق تيم ملي هستند سرخورده شده‌اند. ما در اين ده سال با تيم هاي باشگاهي و ملي سفرهاي مختلفي داشته‌ايم. ولي آيا پيش آمده که يک بازيکن تخلفي کند؟»

رحمتي در پايان حرف‌هايش مي‌گويد: «من تا حالا سعي کردم که مصاحبه نکنم چون هيچ وقت دوست ندارم حاشيه‌اي ايجاد شود ولي بايد بگويم بازي‌هاي دوستانه‌اي که روابط بين‌الملل براي تيم ملي ترتيب داد به هيچ عنوان در شان ما نبود. تيم ملي نبايد با واشاش مجارستان بازي مي‌کرد که چند وقتي پيش به ايران آمد و مقابل تيم هنرمندان قرار گرفت.»

 

تاریخ: 1389/5/20
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: