برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

در بخش بانوانقايقرانان برتر اسلالوم و آب‌هاي خروشان مشخص شدند

خبرگزاري بین المللی زنان ایران : مسابقات قهرماني آب‌هاي خروشان و اسلالوم در بخش بانوان امروز 13 مردادماه با شناسايي نفرات برتر به پايان رسيد

خبرگزاری زنان ایران – تهران
سرویس ورزشی – مسابقات

خبرگزاري بین المللی زنان ایران : مسابقات قهرماني آب‌هاي خروشان و اسلالوم در بخش بانوان امروز 13 مردادماه با شناسايي نفرات برتر به پايان رسيد .

به گزارش خبرگزاری ایونا ، در اين رقابت‌ها سميه فلاح عسگري، اكرم ملابزرگ و سميرا فلاح عسگري از گيلان، پگاه رضوان، مينا ناصري و مريم پورمالكي از خوزستان و منيره نصر، ركسانا رازقيان و شادي كلانتر از اصفهان در رشته‌هاي آب‌هاي خروشان و اسلالوم به رقابت پرداختند.

در رشته آب‌هاي خروشان قايقرانان شركت كننده 7 كيلومتر را پارو زدند كه در نهايت سميه فلاح عسگري از گيلان با 21 دقيقه و 22 ثانيه اول شد. پگاه رضوان از خوزستان با 21 دقيقه و 50 ثانيه در رده دوم و مينا ناصري با 22 دقيقه و 37 ثانيه در جايگاه سوم ايستاد.

در رده‌بندي تيمي نيز خوزستان با كسب 19 امتياز اول، گيلان با 18 امتياز دوم و اصفهان با 12 امتياز سوم شد.

در رشته اسلالوم در كانوي يك نفره، پگاه رضوان از خوزستان با يك دقيقه و 55 ثانيه اول شد، اكرم ملابزرگ از گيلان با 2دقيقه و 23 ثانيه در رده دوم قرار گرفت و ركسانا رازقيان از اصفهان با 2دقيقه و 29 ثانيه در مكان سوم ايستاد.

در كاياك يك‌نفره، منيره نصر از اصفهان با يك دقيقه و 11ثانيه، اكرم ملابزرگ از گيلان با يك دقيقه و 15ثانيه و مينا ناصري از خوزستان با يك دقيقه و 24 ثانيه اول تا سوم شدند.

اين رقابت‌ها در بخش مردان از فردا 14 مردادماه آغاز خواهد شد.

کدخبر : 89051345

تاریخ: 1389/5/13
موضوع: ورزش زنان
کلمات کلیدی:
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: