برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

مدير كل تربيت بدني فارس: خوشبختانه نگاه دولت به ورزش بسيار مثبت است

ورزش. داخلي. تربيت بدني
شيراز -مدير كل تربيت بدني فارس با بيان اينكه خوشبختانه نگاه دولت به ورزش بسيار مثبت است، گفت: از سوي دولت اعتبارات مناسبي به ورزش تعلق گرفته است كه بايد از اين فرصت نهايت استفاده را كرد.

به گزارش روز چهارشنبه ايرنا، عليرضا گرامي كه در جمع روساي تربيت بدني شهرستانها و اعضاي هياتهاي ورزشي سخن مي‌گفت افزود: بايد از فرصت‌هاي ايجاد شده در دولت نهم و دهم براي پيشرفت ورزش به نحو شايسته استفاده شود وي ادامه داد: در مديريت قبلي تربيت بدني فارس زمان زيادي براي برنامه ريزيي و نوشتن برنامه راهبردي صرف شده كه در برنامه جديد تربيت بدني نيزهيات‌ها موظفند ضمن در اولويت قرار دادن برنامه مداري آنرا اجرا نمايند.

گرامي اضافه كرد: هيات‌هايي كه برنامه نداشته باشند از طرف تربيت بدني حمايت نمي‌شوند و هيات‌هايي كه بر طبق برنامه اصولي حركت كنند مورد حمايت همه جانبه قرار خواهند گرفت.

وي افزود: نبايد نگاه در ورزش صرفا كسب مدال باشد و بايد شرايطي فراهم شود تا زمينه رشد تربيتي و اعتقادي ورزشكاران بالا رود چرا كه در اسلام نيز همواره بر پرورش جسم و روح تاكيد شده است.

گرامي تصريح كرد: اين نشان‌دهنده آن است كه تربيت بدني در دين ما ريشه دارد و بايد زمينه پرورش روح و ابعاد شخصيتي ورزشكاران در كنار قهرمان پروري نگاه ويژه شود.

وي افزود: در برنامه جديد تربيت بدني براي ساخت هر پروژه ابتدا بايد با يك كار كارشناسي نسبت به نياز و ظرفيت‌ها پروژه‌ها ساخته شوند ودر تخصيص اعتبار به شهرستانها نيز به هر شهرستان نسبت به جايگاه و اولويت‌هاي آن شهرستان اعتبار تعلق مي‌گيرد.

مدير كل تربيت بدني فارس خاطر نشان كرد: هر كس كه در مجموعه مديريتي تربيت بدني نتواند به درستي و در راستاي اهداف مشخص شده وظيفه خود را انجام دهد، بايد جاي خود را به شخص ديگري بدهد.

ك‪. ۳‬تاریخ: 1389/5/13
کلمات کلیدی: ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: