برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

در ابلاغیه کفاشیان تاکید شد؛الزام کمیته ها به هماهنگی در انتشار اخبار فدراسیون فوتبال

علی کفاشیان در ابلاغیه ای به تمامی کمیته های فدراسیون فوتبال انتشار هرگونه اخباری از تیم های ملی و بخش های اجرایی فدراسیون را تنها با هماهنگی مدیر رسانه ای و از طریق سایت رسمی فدراسیون مجاز اعلام کرد.

 به گزارش خبرگزاری مهر، در این ابلاغیه که پیرامون نحوه اطلاع رسانی اخبار حوزه فدراسیون فوتبال منتشرشده آمده است: از این پس کلیه اخبار و اطلاعات مربوط به تیم های ملی فدراسیون فوتبال با هماهنگی مدیر رسانه ای تیم های ملی (مدیا آفیسر) و از طریق سایت فدراسیون فوتبال و درصورت لزوم ازطریق سایر رسانه ها به اطلاع عموم خواهد رسید.

در ادامه این ابلاغیه درباره سایت رسمی فدراسیون فوتبال تصریح شده: سایت فدراسیون فوتبال تنها مرجع اطلاع رسانی جامع و رسمی این فدراسیون است و کلیه موارد مربوط به مسائل کلان، سیاست گذاری ها و مصوبات کمیته های فدراسیون در خصوص فوتبال کشور از طریق رئیس فدراسیون یا نایب رئیس اول فدراسیون و سخنگوی فدراسیون اعلام خواهد شد.
  در پایان این ابلاغیه آمده است: بدیهی است درصورت نیازبه انجام مصاحبه و اطلاع رسانی در رسانه های گروهی ، کلیه مبادی ذیربط در فدراسیون فوتبال باید با اطلاع رئیس یا سخنگوی فدراسیون و درصورت عدم دسترسی با هماهنگی روابط عمومی فدراسیون انجام خواهد شد.
 
تاریخ: 1389/5/13
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: