برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

شهرداري و تراکتوردو هدف مختلف دارند

اکبر ميثاقيان سرمربي تيم فوتبال شهرداري تبريز گفت: هدف ما ماندن در ليگ برتر و هدف تراکتورسازي کسب سهميه آسيايي است.

اکبر ميثاقيان روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا، افزود: تراکتورسازي در اين فصل خوب بسته شده و براي قهرماني در ليگ و کسب سهميه آسيايي اميد زيادي دارد.

وي با بيان اينکه هر دو تيم يکي هستند و هيچ فرقي با هم ندارند، اظهار داشت: اگر ديدار اين دو تيم با حضور تماشاگران برگزار مي شد ، يکي از زيباترين بازي هاي ليگ در تبريز رقم مي خورد.

ميثاقيان گفت: هر دو تيم براي برد و کسب هر سه امتياز بازي در ميدان حاضر مي شوند و مسلما هر تيمي که در اين ديدار خوب بازي کند نتيجه خواهد گرفت.

وي در خصوص دو شکست تيم شهرداري در دو هفته هاي اول و دوم مسابقات مقابل تيم هاي استقلال و نفت تهران، افزود: بازيکنان تيم به دليل خستگي ناشي از بازي هاي ليگ يک، از آمادگي لازم برخوردار نيستند و با گذشت زمان، اين آمادگي و هماهنگي کسب خواهد شد.

ميثاقيان با اشاره به اينکه همه چيز در اين تيم درست خواهد شد، اضافه کرد: ما نگران چيزي نيستيم و يقين داريم که شهرداري تبريز در ليگ برتر خواهد ماند.

دربي تيم هاي شهرداري و تراکتورسازي تبريز از هفته سوم رقابت هاي ليگ برتر باشگاه هاي کشور، فردا ساعت 17 و 20 دقيقه در ورزشگاه يادگار امام ره اين شهر برگزار خواهد شد.

اين ديدار با راي کميته انضباطي و به دليل تخلفات هواداران شهرداري تبريز در ديدار با استقلال تهران، بدون حضور تماشاگران برگزار مي شود.
شهرداري تبريز هم اکنون بدون امتياز در رده هجدهم و انتهايي و تراکتورسازي با 3 امتياز در رده پنجم جدول رده بندي جاي دارند.
 

تاریخ: 1389/5/20
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: