برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

تارتار : پرسپوليس در مقابل سايپا محكوم به برد است

مربي تيم فوتبال پرسپوليس تهران درخصوص ديدار روز جمعه اين تيم مقابل سايپاي كرج محكوم به برد بوده و به كسب نتيجه‌اي غير از پيروزي نمي انديشيم.

مهدي تارتار روز چهارشنبه ضمن بيان اين مطلب به ايرنا، افزود:متاسفانه هفته گذشته فوتبال روي بدش را به پرسپوليس نشان داد، ما مقابل تيم صباي قم درحالي با نتيجه  2بر1 شكست خورديم كه يك پنالتي را از دست داديم.

وي افزود: خوشبختانه در اين بازي بهتر از ديدار نخست مقابل شهرداري تبريز فوتبال بازي كرديم بازيكنان پرسپوليس به نسبت ديدار قبل هماهنگ تر بوده و روان تر بازي كردند.

 

مربي تيم فوتبال پرسپوليس تصريح كرد: البته تيم در كارهاي دفاعي اشكالاتي نيز داشت كه در صدد برطرف كردن آنها هستيم.

تارتار در رابطه با سومين ديدار پرسپوليس در رقابت‌هاي ليگ برتر مقابل سايپا نيز گفت: تيم سايپا نسبت به فصل گذشته تغييرات زيادي نداشته است، بازيكنان و تاكتيك‌هاي اين تيم را به خوبي مي‌شناسيم و از هرجهت آماده رويارويي با آنها هستيم.

وي افزود: باتوجه به اتفاقات ديدار برابر صبا در اين بازي محكوم به برد هستيم زيرا هدف اصلي ما كسب عنوان قهرماني است از اين رو به هيچ وجه نمي خواهيم از صدر جدول جدا شده و كارمان به اما واگر كشيده شود.

سرمربي فصل گذشته تيم راه آهن شهرري درخصوص مصدومان اين تيم نيز گفت:
كريم باقري سرگروه پرسپوليس همچنان مصدوم است و او پرسپوليس را در ديدار مقابل سايپا همراهي نخواهد كرد.

كريم باقري در ديدار تيم‌هاي پرسپوليس با صباباتري نيز غايب بود.

وي در مورد راي صادره كميته انضباطي و محروميت پرسپوليس در برگزاري يك ديدار خانگي بدون حضور تماشاگر نيز گفت: راي كميته انضباطي عادلانه نبود هواداران ما در ديدار برابر تراكتورسازي اشتباهي نكردند و بدون دليل قانع كننده اي محروم شدند.

تارتار افزود: ما از اينكه اين ديدار را بدون تماشاگر در آزادي برگزار مي كنيم بسيار ناراحتيم در عين اين حال با كسب پيروزي دل هوادارنمان را شاد خواهيم كرد.

تيم پرسپوليس تهران روز جمعه در ادامه رقابت‌هاي ليگ برتر و ازهفته سوم اين مسابقات با سايپاي كرج در آزادي مصاف خواهد كرد.

اين ديدار بدون حضور تماشاگران برگزار مي‌شود.

تاریخ: 1389/5/20
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: