برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

مسابقه‌هاي روئينگ قهرماني زير 23 سال جهان؛ محسن شادی طلا گرفت

ورزش > آبی  - همشهری آنلاین:
مدال طلای مسابقه‌های قهرمانی زیر 23 سال جهان برای دومین سال متوالی برگردن محسن شادی، قایقران تیم ملی روئینگ کشورمان آویخته شد.

به گزارش ایسنا، شادی که چهره شناخته شده روئینگ جهان می‌باشد با حضورش در این رقابت‌ها و درخشش در مسابقات مقدماتی و نیمه نهایی حریفانش را به اندیشیدن به مدال نقره واداشت. وی که سال گذشته نیز توانایی‌های خود را به رخ حریفان کشیده بود برای یک بار دیگر موفق شد مدال طلای رقابت‌های جهانی را از آن خود کرده و پرچم پر افتخار کشورمان را به اهتزاز در آورد.

محسن شادی در مرحله نهایی مسابقات قهرمانی زیر 23 سال جهان در رشته سبک وزن تک‌نفره با هانس اوبرنو از بلژیک، الکساندر پیلات از فرانسه، پیتر چمبرز از انگلستان، کریستین هاچبراک از آلمان و آیلسون سیلوا از برزیل مسابقه داد.

شادی که در لاین 4 قرار داشت و تا مسافت 500 متر به عنوان قایق دوم حرکت می‌کرد، با اعتماد به نفس و آمادگی کامل توانست در پایان با زمان 7 دقیقه و 17 ثانیه و 92 صدم ثانیه به عنوان مرد طلایی این مسابقات از خط پایان عبور کند.

این در حالی است که با توجه به ثبت رکورد مسابقات، شادی در پی شکستن رکورد جهانی بود که باد شدید و مخالف مانع از رسیدن به این موفقیت شد.

در این مسابقه پیتر چمبرز از انگلستان با زمان 7 دقیقه و 19 ثانیه و 59 صدم ثانیه دوم شد، آیلسون سیلوا از برزیل با زمان 7 دقیقه و 22 ثانیه و 38 صدم ثانیه، الکساندر پیلات از فرانسه با زمان 7 دقیقه و 23 ثانیه و 78 صدم ثانیه، کریستین هاچبراک از آلمان با زمان 7 دقیقه و 25 ثانیه و 65 صدم ثانیه و هانس اوبرنو از بلژیک با زمان 7 دقیقه و 26 ثانیه و 17 صدم ثانیه رده‌های سوم تا ششم را به دست آوردند.

همچنین احمد دنیامالی، رئیس فدراسیون قایقرانی پس از کسب مدال طلای جهان توسط محسن شادی یک خودروی سمند به وی اهدا کرد.

تاریخ: 1389/5/3
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: