برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

مسابقات قهرماني نوجوانان آسيا – تهران / برد باارزش ايران مقابل چين تايپه

تيم ملي واليبال نوجوانان ايران در ادامه رقابت‌هاي قهرماني نوجوانان آسيا موفق شدند تيم چين تايپه را از پيش رو بردارند.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، در هشتمين دوره اين رقابت‌ها و در مرحله يك چهارم نهايي امروز تيم ملي نوجوانان كشورمان به مصاف چين تايپه رفت كه در پايان موفق شد با نتيجه 3 بر 2 بر اين تيم غلبه كند.

در گيم اول اين ديدار تيم ايران چند بار از حريف خود پيش افتاد ولي تيم چين تايپه توانست خود را با ايران هم‌امتياز كند كه در نهايت تيم ملي نوجوانان ايران موفق شد اين گيم را از آن خود كند.

در طول گيم دوم تيم ملي نوجوانان كشورمان با اختلاف حداقل سه امتياز از حريف خود پيش بود و توانست برنده اين گيم نيز باشد.

گيم سوم را نيز نوجوانان ملي‌پوش كشورمان با پيروزي آغاز كردند، ولي از اواسط گيم به بعد، روند گيم اول تكرار شد و چند بار در حالي كه تيم ايران پيش افتاده بود تيم چين تايپه توانست خود را با ايران هم‌امتياز كند ولي اين گيم به سود تيم چين تايپه به پايان رسيد.

برخلاف سه گيم پيش، گيم چهارم با گرفتن امتياز توسط چين تايپه همراه بود. بازيكنان ايران اين گيم را بسيار بد آغاز كردند و امتيازهاي زيادي از دست دادند و در نهايت اين گيم را واگذار كردند. به اين ترتيب بازي به گيم پنجم كشيده شد كه با تشويق تماشاگران و تلاش بازيكنان و همچنين صحبت‌هاي رييس فدراسيون محمدرضا داورزني با بازيكنان، ملي‌پوشان نوجوان كشور موفق شدند برنده اين ديدار باشند.

در ديگر ديدارهاي امروز كه پيش از اين ديدار انجام شده بود، تيم‌ استراليا توانست تيم قزاقستان را با نتيجه 3 بر صفر شكست دهد و در رده نهم اين رقابت‌ها قرار بگيرد. همچنين تيم كره نيز با همين نتيجه تيم تايلند را از پيشرو برداشت. تيم هندوستان نيز با نتيجه 3 بر يك توانست بر تيم سريلانكا غلبه كند. به اين ترتيب تيم ايران فردا با تيم هند مصاف خواهد كرد.

نتيجه كامل ديدارها به شرح ذيل مي‌باشد:

ايران: 3

چين تايپه: 2

(25-20)، (25-19)، (23-25)، (21-25)، (15-9)

استراليا: 3

قزاقستان: صفر

(23-25)، (28-30)، (22-25)

تايلند: صفر

كره‌: 3

(25-21)، (25-20)، (25-17)

سريلانكا: يك

هندوستان: 3

(25-18)،‌ (22-25)،‌(25-18)، (25-22)

انتهاي پيام

كد خبر: 8902-18352
تاریخ: 1389/2/29
موضوع: توپ و تور
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: