برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

مسابقات واليبال AVC كاپ آسيا - اروميه / سرمربي تيم ايران: / سطح فني بازيكنان ما بسيار بالاست / فرقي نمي‌كند حريف آينده‌مان چه تيمي باشد

سرمربي تيم ملي واليبال ايران گفت: بازيكنان ما در سطح بالايي بازي‌هاي خود را برگزار مي‌كنند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) حسين معدني در نشست خبري پس از بازي با تيم ملي واليبال ژاپن با بيان اين مطلب افزود: بازيكنان ما به خاطر مسائل روحي و رواني تا كنون نتوانسته بودند بازي‌هاي خوبي را از خود به نمايش بگذارند و انتظار نداشتيم بازي‌هاي اين دوره از رقابت‌ها اين‌چنين در سطح بالايي برگزار شود اما بازيكنان ما توانستند با غلبه بر مشكلات روحي و رواني خود بازي‌هايي با سطح بالا به نمايش بگذارند.

وي درخصوص مصدوميت موسوي نيز اظهار كرد: مصدوميت موسوي مصدوميتي كهنه از ناحيه‌ي زانو بود و در مقابل تيم ملي چين نيز از ناحيه‌ي آرنج مصدوم شد. در اين بازي نيز از ناحيه‌ي پشت كتف مصدوم شد كه اميدوارم با تلاش پزشكان به بازي‌هاي آينده‌ي تيم برسد.

سرمربي تيم ملي واليبال ايران هم‌چنين درخصوص عبدالعلي عليزاده گفت: از عليزاده انتظارات زيادي داشتيم ولي او در بازي‌هاي گذشته چندان خوب بازي نمي‌كرد اما با معطوف كردن تمركز خود به اين بازي توانست نمايش قابل قبولي از خود نسبت به بازي‌هاي چند روز گذشته نشان دهد. هم‌چنين جواد محمدنژاد از بازيكنان خوب تيم ملي ماست و هر زمان كه او را وارد زمين كرده‌ايم توانسته است خواسته‌هاي ما را برآورده كند.

معدني در ادامه درخصوص كمالوند نيز عنوان كرد: او از نظر تكنيكي يكي از بازيكنان سطح بالاي تيم ماست اما تجربه‌ي بين‌المللي او نسبت به سايرين بازيكنان كمتر است و نمي‌تواند به خاطر فشار مسائل روحي و رواني كه در اين دوره از رقابت‌ها وجود دارد تمام توانايي خود را بروز دهد. اما خوشبختانه در اين بازي توانست با غلبه بر اين مشكل نمايش خوبي داشته باشد.

سرمربي تيم ملي واليبال ايران در پاسخ به اين‌كه دوست داريد در مرحله‌ي بعد با چه تيمي بازي داشته باشيد؟ گفت: براي ما فرقي نمي‌كند با چه تيمي در مرحله‌ي بعد بازي كنيم و از هر حريفي كه به اين مرحله صعود كرده باشد استقبال خواهيم كرد.

وي هم‌چنين در پاسخ به اين‌كه تيم ملي ايران در منطقه‌ي 2 ميدان مشكل دارد، گفت: ما منكر ضعف‌هاي خود نيستيم و سعي مي‌كنيم با تمرينات بيشتر آنها را به حداقل برسانيم.

انتهاي پيام

كد خبر: 8905-08277
تاریخ: 1389/5/14
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: